Отговори
  • Мнения: 3 405
Оказа се непосилна задача за мен - тази, дето има мнение почти по всички въпроси, свързани със сексуалното възпитание на подрастващите.

Ама преди известно време, в 18,30 часа, слушайки (по-скоро) телевизора, пуснат на една от нашумелите игри, в която в кутии са скрити пари и предмети се спомена думата "вибратор". И то не веднъж.
Ники си играеше около мен, но веднага попита "какво е вибратор?" Sick
Аз кратко отговорих..."не знам" #Crazy

И до ден днешен не мога да мирясам, че не обясних на детето си нищо. А и какво можех да обясня ??? newsm78
Май да го поизлъжа нещо... Ама не искам си измислям.
Той е 7 годишен и открито си говорим по въпросите за секса, когато ги задава ( разбира се по начин подходящ за 7 годишно дете)
И как можаха тези от телевизийката да ме въвлекат в подобна ситуация??? newsm78

Кажете ми вие как бихте реагирали, мили мамчета ?

# 1
  • Мнения: 2 567
Аз на моята бих и казала, че това е нещо, което вибрира както телефона и като му пусне функцията вибрация.
Мисля, че на този етап това би и било достатъчно и не би продължила повече да ме разпитва, а и смятам, че повече от това за сега не е нужно да знае за този уред  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 405
Не е нужно, да Laughing. Аз затова се стъписах Embarassed. Ама и се ядосах на тези от играта #Cussing out

# 3
  • Мнения: 2 567
Да, много често по телевизиите не се съобразяват и още в ранни предавания почват с употребата на неподходящи за децата ни думички и после ние трябва да разясняваме  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 50
Има вибратори, които служат за разтриване и масаж. Ние у нас имаме такъв и почти не го изпозваме. Разбира се става и за други цели, хе-хе, ама не е нужно всичко да се обяснява.

# 5
  • Мнения: 2 784
Ситуация отпреди 10 години... Седим аз и майка ми и гледаме телевизия, а сестра ми(12-13 годишна), се суети около аквариума с рибките си. "Ох", въздиша тя по едно време"Трябва да си купя вибратор" Ние с майка сме в шах и я гледаме зяпнали. "За рибките", пояснява тя. Оказа се, че вибраторът бил някаква джаджа, която пречиствала водата. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 792
 Според мен, информацията, че това е  машинка, на която се слага батерия и като се включи, започва да вибрира е  достатъчна. Ака прояви интерес защо, на някой му е притрябвало вибрираща машинка, обяснението за масаж е напълно задоволително.
 Не им се ядосвай толкова, на тези от телевизията, можеше да го чуе навсякъде другаде, все пак, всяко нещо рано или късно ще го чуят и ще ни попитат (за това, яко да ни е дупе Laughing)
 На мен ми е странно, че има родители, които разрешават да гледат на 4-5-6 годишни деца, да гледат "Секса и града" Rolling Eyes съзнателното им развитие е абсолютно недостатъчно да схванат, за какво всъщност става въпрос. Но това е друга тема.....

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574

 На мен ми е странно, че има родители, които разрешават да гледат на 4-5-6 годишни деца, да гледат "Секса и града" Rolling Eyes съзнателното им развитие е абсолютно недостатъчно да схванат, за какво всъщност става въпрос. Но това е друга тема.....
Мдаа и после си свалят гащите да покажат откъде се раждат децата. На една приятелка щерката (на 3 години) се съблече насред една сладкарница цялата гола за да покаже на другите деца откъде се раждат бебетата.

По темата. Не е нужно да обясняваш на детето точно за този тип вибратори. Покажи му масажор или батерията на телефона. А след година - две като те пита пак му обясни че е изкуствен мъж за жени, които си нямат мъже.

# 8
  • Мнения: 3 405
Благодаря Laughing Laughing Laughing
Това за изкуствения мъж ми хареса Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 700
Аз бих казала "Уред за масаж".  Хем не лъжеш, защото действително има такива, хем откланяш темата.

Общи условия

Активация на акаунт