Търся ,,НЕмагична,, чаша

  • 952
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 323
Търся чаша или шише без клапи, системи и подобни изобретения за неразливане. Най-обикновена чофка с дупки! РАЗЛИВАЩА се!!!!!! #Cussing out Никъде не мога да намиря такъв модел - вече ,,не било модерно,, Shocked А бебка не е пила с биберон и не се сеща да дърпа от тези шишета.... Confused

# 1
  • Мнения: 2 323
В тази връзка, може ли прозрачната клапа от авентския накрайник да се махне и да остане само човката? http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1586

# 2
  • Мнения: 35 891
авентската може да  Wink остава нормално шише като тези, но те са с цепка

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_45_158&products_id=1762
иначе може на това с малко старание да му се откъсне клапата /моята се повреди след 1-2 употреби и си е разливейка  Mr. Green/

http://www.family-bg.com/catalog/prX_772.htm

# 3
  • Мнения: 455
Миналата седмица си купих такава чаша от Штъркела - 3,80. Не мога да се сетя марката - май не е изестна. А днес купих три чаши за 2 лева от Хит. Чашите са на Бертони. Имаше две големини.
А преди да ги открия тези "немагични" чаши ползвах шише на авент с мек и след това с твърд накрайник. Може да се махне отдолу клапата, но тече доста по-силно.

# 4
  • Мнения: 35 891
....три чаши за 2 лева от Хит. Чашите са на Бертони....

да, и аз имам такива, но са ми много странни - не са за еднократна употреба, но изглеждат като за неколкократна, а не за дълго; освен това в тях само вода си представям /за това не ги препоръгах/

# 5
  • Мнения: 5 228
Дъщеря ми още от петия месец пие с авентска чаша с махната клапа - никога не е пила от биберон и тази работа с дърпането хич не й беше ясна.  Simple Smile Маха се клапата и няма проблем. Подариха ни и комплект за хранене от Премама,който също включва най-обикновена чаша с накрайник с дупки, без клапи и т.н., но не знам нито колко струва, нито дали се продава отделно.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 708
Има и на д-р Браун, с цепка е и е мек накрайника

# 7
  • София
  • Мнения: 2 181
Ние имаме 2 такива чаши.Едната е на Бертони от Хит,а другата е от магазин за левче.

# 8
  • София
  • Мнения: 8 272
Камера имат такива чашки и мисля че не са скъпи.

# 9
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Съвсем съвсем обикновена чашка, без никакви накрайници има в Малечко- много са сладки целите комплекти на Bebe Confort.


# 10
  • София
  • Мнения: 6 521
Бертони  - 3 чаши в различни цветове 2.80 в Пинокио   Shocked.
След всички неразливащи дето накупих моите само от разливащата пиеха ( да е жива и здрава Мартисън, че ми я показа Hug), чак сега на 1.3 г. пият от Авентските с кеф, а с тия на Чико само си играят

# 11
  • Мнения: 2 323
Благодаря ви за отговорите, не намерих от тези 3 за 2,80. Но взех един комплект на Бертони с много части - биберон, с който сега ще си играе, мек накрайник, твърд, капак със сламка и накрая само диск, който превръща шишето в чаша. Щ евидим колко е читаво това нещо... Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 8 272
Вчера се опитах да кажа че има такива чаши на Камера нио спомощника тук нещо неуспях.
Да се похвалим и ние вече имаме "Оливаща чаша" махнах клапата на Чикото и хоп готово

# 13
  • Мнения: 2 220
Взех на Нуби - пак е неразливаща, но стоп-клапата е такава, че не е толкова трудно да се дърпа, както на Авент, например. За сега я разучаваме и се случва да издърпа някоя капка, която обаче рядко влиза в гърлото му  Laughing Мисля, че е добър вариант за бебе, което не е свикнало с шишета и биберони.

Общи условия

Активация на акаунт