Слага ли се масло в домашните пюрета

  • 742
  • 10
  •   1
Отговори
Слага ли се масло в домашните пюрета

# 1
  • Мнения: 2 807
Може масло, маргарин(но не е препоръчително) или зехтин.

# 2
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
Във всички се слага по малко масло.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
Да, аз слагам, че то иначе ще стане много "посно"  Simple Smile

# 4
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Az sashto slagam ,no savsem malko.

# 5
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Аз слагам 1ч.л. (без връх), но не слагам мляко.

# 6
# 7
  • Мнения: 195
Маргарин не бих си дала на детето - то си е чиста химия.
Аз слагам краве масло.

# 8
  • Мнения: 3 927
по-добре масло, макар че е животински продукт.

маргаринът представлява нискокачествени хидрогенизирани (втвърдени, за да издържат по-дълго) растителни мазнини, които са по-скоро вредни. при този процес се получава преобразуване на нормалните мастни киселини в неусвоими от чов. организъм вещества.

# 9
  • Мнения: 195
Цитат на: Taneto
по-добре масло, макар че е животински продукт.

маргаринът представлява нискокачествени хидрогенизирани (втвърдени, за да издържат по-дълго) растителни мазнини, които са по-скоро вредни. при този процес се получава преобразуване на нормалните мастни киселини в неусвоими от чов. организъм вещества.


Браво, винаги обясняваш:).
А за маслото - педиатърката ми каза, че на тия години бейбито има нужда от холестерола вътре.

# 10
  • Мнения: 196
Цитат на: натали
Цитат на: Taneto
по-добре масло, макар че е животински продукт.

маргаринът представлява нискокачествени хидрогенизирани (втвърдени, за да издържат по-дълго) растителни мазнини, които са по-скоро вредни. при този процес се получава преобразуване на нормалните мастни киселини в неусвоими от чов. организъм вещества.


Браво, винаги обясняваш:).
А за маслото - педиатърката ми каза, че на тия години бейбито има нужда от холестерола вътре.

И на нас така ни каза педиатърката! А вие какво масло слагате, че това което по 70 - 80 ст. не ми вдъхва никакво доверие, като постои десет минути навън и се разтапя. аз от следващата седмица почвам със захранването и темата живо ме интересува Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт