детска кухня в надежда

  • 1 485
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
моля ви препоръчайте ми добра кхня в кв надежда

# 1
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Кажи за коя Надежда питаш.

# 2
  • Мнения: 94
Зная за мами от 2-ра част, които взимат от една детска кухня, която се намира зад 24 ДКЦ /До Северният парк/ и са много доволни.Аз живея в 1-ва част и ми предстои записване/бебка е на 8  месеца/.Някой знае ли къде има детска кухня в Надежда1? newsm78Ще съм мнооого благодарна, ако споделите Praynig, защото тази до северния парк ми е страшно далеч!

# 3
  • Мнения: 79
и мен това ме интересува сега!знам една до билла,но тя е май след година!в понеделник ще проверя!споменаха ми и за една на 8 март ,но незнам къде е точно!аз живея в" на-да"3 и на мен не ми е удобно!дано някой помогне! Joy Hug Praynig

# 4
  • Мнения: 310
ние сме в трета част, но вземаме от тази в Свобода (зад 24 ДКЦ). Доволна съм. Обаче ни е много далеч. Лятото мамите от първа част правиха подписка за откриване на пункт някъде в първа част и уж сега от януари щеше да има, но .... Надявам се все пак скоро да го отворят. Иначе някои мами вземат от детски ясли - 40 във втора чат, 61 в пета май

# 5
  • Мнения: 3 932
Ако сте mобилни иmа една mного добра в Обеля, някоя от mяm живу6тите mаmи mоже да ти обясни къде е. Mоята педи я препоръ4ва6е горе6то.

Общи условия

Активация на акаунт