help

  • 871
  • 8
  •   1
Отговори
здравейте,някой може ли да ми каже дали е хубаво,когато детето ти е болно,да го водиш на сауна.Може ли тя да му помогне ако е настинало детето.става въпрос за 4 годишно момиче.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Малко ме съмнява за сауната на толкова малко дете, от гледна точка да не се стимулира настинката още повече след това, като е загрято тялото и като се излезе от сауната, да не би по-лесно да се настива. Но интересно е какви мнения ще дадат и другите, може пък да е полезна една сауна срещу настинка. За настинката е добре например да му правиш разтривки със спирт.

# 2
  • Мнения: 574
Не съм сигурна,но руснаците правят парна баня и тя много им помага. Преди да влезете в сауната може да му дадеш нещо за температура.Аз лично бих опитала и после разстривка,хапче за гърлото и добре да се облича докато оздравее.

# 3
  • Мнения: 1 464
За пръв път чувам сауна за толкова малко дете,та на мен ми става лошо вътре,какво остава за детето ShockedАко го разтриеш хубаво и затоплиш после ще има по-добър ефект Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 5 370
Еййййййййй, ама това никак не е за малко дете!!!!!
Знаеш ли каква Т се поддържа, когато се загрее както трябва сауната???? Чак дъх не можеш да си поемеш. Казвам ти го като бивш посещаващ редовно сауна. По-добре инхалации у дома-смятам аз.

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Мисля, че и за сърцето е кофти.

# 6
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
По-добре не рискувай. Напви инхалация с лайка, краката в топла вода и загравящи компреси

# 7
  • Мнения: 666
 Aбсурд Т в сауната е около 90-95 градуса , че няма да му мине настинката  е ясно, ами най- много да влошиш състоянието на детето не рискувай

# 8
  • Germany
  • Мнения: 7 882
Ако има температура детето може да я вдигне още повече във сауната, а и както са ти писали момичетата в сауната се натоварва сърцето и определено не е за деца.

Общи условия

Активация на акаунт