Относно цените на "Либеро"

  • 1 238
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 291
Питането ми е каква е цената /приблизително/ на "Либеро" размер 10-16 кг. и коя най-голямата опаковка. Предварително благодаря.

# 1
Последният път ги купих от Била за 25.99лв., най големия пакет.

# 2
  • София
  • Мнения: 291
Благодаря ти, но най-големия пакет, този който се води Мега пак - колко бройки е?

# 3
  • Мнения: 3 777
Мега пак е 84 броя, около 28 лв.

# 4
  • Мнения: 1 547
Този размер не се предлага в мегапакет. 58 броя са в пакет и цената е 25.99 в Била. Оказва се, че това е най-изгодната цена. Мисля, че те са единствената фирма, която предлага този размер. Така че - купуваме.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 397
Аз купувам от Била, но забелязах, че в метро излизаха хора с пакети либеро, но ние с детето чакахме отвън и не знам дали продават всички размери и на какви цени са там.

# 6
  • Мнения: 46 437
Аз купувам от Била, но забелязах, че в метро излизаха хора с пакети либеро, но ние с детето чакахме отвън и не знам дали продават всички размери и на какви цени са там.

"Mega pack" e размер maxi 7-14 кг. /84 броя/ последно бяха 28.90 лв., но всеки път е различно, цената на бройка варира от 0.30 лв. до 0.34 лв.
"Mega pack" има и предния размер, преди maxi, но по-големи не съм виждала в тази разфасовка.

# 7
  • София
  • Мнения: 472
Този размер не се предлага в мегапакет. 58 броя са в пакет и цената е 25.99 в Била. Оказва се, че това е най-изгодната цена. Мисля, че те са единствената фирма, която предлага този размер. Така че - купуваме.

Аз купувам либеро 10-15 от 58 бр пакета за 24 лв в комлекса Дайски - Овча купел-1.
Това ми е най - изгодно.Има ги и в санитарен магазин Clean и в детския магазин на комлекс Дайски.

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893

"Mega pack" e размер maxi 7-14 кг. /84 броя/ последно бяха 28.90 лв., но всеки път е различно, цената на бройка варира от 0.30 лв. до 0.34 лв.


Аз купих точно такива и на такава цена. От Метро.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 397
а в Метро Макси Плюс 10-16 кг. продават ли?

# 10
  • Мнения: 8 505
а в Метро Макси Плюс 10-16 кг. продават ли?

В неделя бяхме там.Нямаше от големите пакети.В крайна сметка ги купихме от БИЛА.

Общи условия

Активация на акаунт