Анестезиолог-д-р Асенов от Шейново?

  • 1 411
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 153
Момичета, в петък ще ми правят секцио и какви ли не въпроси и питанки се въртят в главата ми.... Sad  Sad Поредната от които е въпрос за анестезиолога-днес се запознах с моя и се оказа, че той е д-р Асенов (Шейново)! Тъй като знам, че основна роля играе този човек за това да ти постави добре упойката, както и за обезболяването след това, та, искам да попитам дали той е поставял анестезия на някоя от вас и как е минало?

# 1
  • Мнения: X
Здравей 55
Докато се разберем с теб дали ще раждаме по едно и също време аз взех че родих на 16-ти понеже получих разкритие и контракции та плановото секцио не беше много планово. Не съм 100% сигурна но май и моя анестезиолог беше д-р Асенов та ти го препоръчвам с две ръце. Истината е че в Шейново хората са наистина професионалисти но е добре да си се ориентирал по-рано към някой конкретен все пак. Стискам палци - не е страшно Big Ups

# 2
  • Мнения: 3 153
Цитат на: pandora
Здравей 55
Докато се разберем с теб дали ще раждаме по едно и също време аз взех че родих на 16-ти понеже получих разкритие и контракции та плановото секцио не беше много планово. Не съм 100% сигурна но май и моя анестезиолог беше д-р Асенов та ти го препоръчвам с две ръце. Истината е че в Шейново хората са наистина професионалисти но е добре да си се ориентирал по-рано към някой конкретен все пак. Стискам палци - не е страшно Big Ups

Ейййй, честито:)Аз тъкмо се чудех къде изчезна, а ти-изненада. Пиши ако искаш на лични как мина всичко, с епидурална ли ражда, добре ли си   абе квото се сетиш:) А ако е млад, с прошарена коса, светли очи и добре сложен лекар-значи е бил Асенов:)

# 3
  • София
  • Мнения: 1 284
Здравей,

Не пиша по темата, но сега те засичам и искам да ти пожелая
успех.

Не се притеснявай, всичко ще мине гладко Wink !

Дано после да имаш време да кажеш как е минало.

Късмет!!!

Яна

# 4
  • Мнения: 172
Здравей.И аз раждах със д-р Асенов.Много внимателен  и ми се видя и като човек много добър.През цялото време се интересуваше как съм.Стоя до края на раждането,само където не ми даде указания после за това,че трябвало да пия повече течности,за да изхвърля веществата от упойката и доста ми се надуха краката,но ти за това питай предварително.

# 5
  • Мнения: 3 153
Благодаря, момичета- и за пожеланията и за информацията:) Яна, леко и "безаварийно" Simple Smile и на теб:)

# 6
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Цитат на: pandora
Здравей 55
Докато се разберем с теб дали ще раждаме по едно и също време аз взех че родих на 16-ти понеже получих разкритие и контракции та плановото секцио не беше много планово. Не съм 100% сигурна но май и моя анестезиолог беше д-р Асенов та ти го препоръчвам с две ръце. Истината е че в Шейново хората са наистина професионалисти но е добре да си се ориентирал по-рано към някой конкретен все пак. Стискам палци - не е страшно Big Ups


ey,chestito i ot men!!!!!!MNogo radost da vi nosi malkoto sldurche!
  men me iszpisaha na 12 ti ot tam,razminali sme se za malko.
Pri Netzov li rodi?pomnia,che za nego pitashe.
i nache Asenov beshe i s men i sam mnogo dovolna.

# 7
  • Мнения: X
Цитат
ey,chestito i ot men!!!!!!MNogo radost da vi nosi malkoto sldurche!
  men me iszpisaha na 12 ti ot tam,razminali sme se za malko.
Pri Netzov li rodi?pomnia,che za nego pitashe.
i nache Asenov beshe i s men i sam mnogo dovolna.



Мерси за поздрава - при Нецов раждах и съм много доволна

Общи условия

Активация на акаунт