Отслабване със зелева супа

  • 18 897
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
Има ли някой, който да  е прилагал тази диета? Аз шести ден съм вече на супа и досега съ свалила 3 кг. В рецептата пише по 1 кг на ден, но през зимата не се разхождаме много и предполагам че е затова. Моля ако има някой който да е пробвал тази диета да сподели. Аз засега съм очарована, толкова бързо да отслабнеш не ми се е случвало

# 1
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
И 6 дена ни6то ли не си яла????? #Crazy
Само на тази зелева супа ли караш???
Ще ти се вкисне стомахът от нея.Аз лично такива диети не приемам.Това си е живо издевателство над организма.Не може да се свалят толкова бързо кг.И ОЩЕ ПОВЕЧЕ АМА ХИЧ НЕ Е ПОЛЕЗНО това дето го правиш.Бих ти предложила да минеш на разделно хранене.Мисля че това е най-доброто за нашите организми.И консумацията на повече плодове.Аз лично днес като се събудих-закусих 1-на обелена ябълка и една круша.Направих си салатка от тях.На обяд хапнах 50-100 гр.Чисто месо.А тази вечер ще си правя риба на скара без сол и грам мазнина.И една малка зелева салатка.Мисля че с такъв режим могат да се свалят кг.Важното е да не се тъпчем постоянно.И все пак КАК СЕ ЧУСТВАШ САМО НА ЗЕЛЕВА ЧОРБА>НЕ ТИ ЛИ Е ЛОШО ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО

# 2
  • Мнения: 2 922
Аз съм я правила. Отслабва се, но чак пък 1кг на ден не мисля.
 Не е лоша диетката, ако ти допада супата, само че се ядат и други работи, но ти сигурно си знаеш.

# 3
  • Мнения: 1 809
И аз правих преди време опити да я правя и отслабвах с около 650-700гр. на ден,но не се чувствах добре ,ставаше ми лошо ,виеше ми се свят...И след това всичко ,което успях да сваля/около 3кг/си го върнах за 20дни,въпреки че ограничавах храната..Мисля,че не е от най-удачните диети...особенно за зимата,когато организмът има нужда от повече витамини.Но все пак ти си знаеш,аз само си казах мнението Simple Smile

# 4
  • Мнения: 221
Дари, аз в момента съм на тази диета. Днес ми е втори ден. Искрено се надявам да сваля от нея, защото пробвах всичко и не става по друг начин. Ани Бани, това е спецална диета с режим на хранене, т.е не ядеш само супа. Всеки ден се ядат определени неща заедно със супата и е важно да се пие много вода. Аз понеже не харесвам супата я консумирам на таблетки. Имам много познати, на които е подействала и не са си възстановили килограмите след това, което е най-важно според мен. Затова се моля и на мен да помогне. Решена съм на всичко да издържа до края.  Ако не си свалила желаните килограми трябва да почиваш седмица и да повториш.  Успех!
Малвина, на мен също ми става лошо, защото не пия необходимото количество вода. Задължително се поемат 8 чаши по 330 мл., аз пия по 1 защото просто не мога да поема повече и следователно това ще намали и ефекта отъ диетата, но ще съм доволна и на 4 кг за седмица, защото в седмицата, която почивам ще пробвам друга диета. 

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз също я правих два пъти тази диета.
Първият път останах много доволна, свалих 4 кг. -това беше миналата година по това време.
Втория път беше миналата седмица,свалих близо 2 кг., но я прекъснах по средата, защото ми стана лошо.

# 6
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Я кажете как се процедира с таз диета Hug
Да видим дали ме устрйва и мене.Щом не е само зелева чорба значи може и да я почна.

# 7
  • Мнения: 1 234
Ефекта при мен от тази диета беше нулев,което ме кара и да не я харесвам Crossing Armsи супата ми е много гадна Sick Wink

# 8
  • Мнения: 221
Ето я диетата. Има съвсем малко разлики от тази, която спазвам. Но аз както писах по-горе приемам супата на таблетки.
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/351/52/

# 9
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Само да запитам.Таз супа с кисело зеле ли се приготвя или с прясно зеле.
И аз реших да се подложа на тази диета.ДАЙ БОЖЕ ДА СМЪКНА КГ,щото направо неиздържам с тоз ГЪЗ дето се влачи след мене

# 10
  • Мнения: 3 861
Само да запитам.Таз супа с кисело зеле ли се приготвя или с прясно зеле.
И аз реших да се подложа на тази диета.ДАЙ БОЖЕ ДА СМЪКНА КГ,щото направо неиздържам с тоз ГЪЗ дето се влачи след мене

Еееех де да можеше с кисело зеле, но не може защото то е солено, а сол също не трябва по време на диетата Sick

# 11
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Супер 4е не е с кисело зеле.И без това го мразя-мирише ми на пръцнато Mr. Green
Днеска 6те взема да си забъркам една 4орбичка.Ами пре4и ли на диетата сутрин ако закусвам с една ябълка и 2,3 кивита.Все пак са плодове.не са салами.

# 12
  • Мнения: 2 922
Супер 4е не е с кисело зеле.И без това го мразя-мирише ми на пръцнато Mr. Green
Днеска 6те взема да си забъркам една 4орбичка.Ами пре4и ли на диетата сутрин ако закусвам с една ябълка и 2,3 кивита.Все пак са плодове.не са салами.

Laughing Eee трябва да я спазваш, ако си решила - всеки ден, освен супата се яде и нещо друго, виж линка, който е дала  starfish.

# 13
  • Мнения: 323
Само да запитам.Таз супа с кисело зеле ли се приготвя или с прясно зеле.
И аз реших да се подложа на тази диета.ДАЙ БОЖЕ ДА СМЪКНА КГ,щото направо неиздържам с тоз ГЪЗ дето се влачи след мене
Здравейте Мами!Не знам за зелевата супа, но много се отслабва от пиене на сок /изцеден, не от магазина/. Като казвам отслабва имам предвид не на кг, а на обем. След като родих свалих само 13 кг /имам о6те 8/ , а от тогава нито гр, но на обем сьм се свила с 3 размера. Успех!!!

# 14
  • Мнения: 174
Ехеее, голямо благодарско .Търся я тази супа от бая време PeaceОт утре съм на нея. Дано има ефект Praynig

Общи условия

Активация на акаунт