повръщанетооооо на бъдещата мама

  • 1 237
  • 35
  •   1
Отговори
как се справяте с това повръщане? кога сте спре?
 Sad аз съм бъдеща маика,аз повръщам .

Последна редакция: пн, 09 яну 2006, 22:08 от beki

# 1
  • Мнения: 2 220
Зависи много колко е голямо бебето, какво е количеството на повърнатото и т.н. Първите 2-3 месеца синът ми повръщаше почти след всяко ядене, може би и защото не се оригваше. Ако не е много, няма проблем, нормално е. Възможно е и да преяжда. Но ако повръща на фонтан е друго положението. Ако искаш адекватен съвет, трябва да дадеш повече информация.

# 2
  • Мнения: 2 047
 Не става ясно в кой месец си. Моето повръщане и гадене спря през началото на четвъртия месец

# 3
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
И аз в начакото много повръщах,даже бях на системи 2 дни.След 3 месец всичко ще си дойде на мястото.Внимавай да не се обезводниш,пийвай повече течности.

# 4
  • Мнения: 2 732
И аз повръщах до към 4 месец но приятелката ми до 9 -ивдивидуално е за всички.Пожелавам ти да спре

# 5
  • Мнения: 2 663
Това,което и аз мога да те посъветвам е да пиеш много течности.Аз почти нямах този проблем,само от време на време,но има майки,при които така протича цялата бременност.Всичко си е индивидуално,но най-често след 3  спират май.Ти в кой месец си?

# 6
аз съм още в първия месец, цял ден и цяла нощт тичам до банята.не мога да хода на работа

# 7
  • Мнения: 694
Аз повръщах до четвъртия месец.На мене много ми помагаше сиренето.Първото нещо което ядях като станех беше препеччена филийка със сирене-пробвай ако искаш Hug

# 8
  • Мнения: 4 362
Не става ясно в кой месец си. Моето повръщане и гадене спря през началото на четвъртия месец

И при мен беше така

# 9
  • Мнения: 5 299
Нито съм повръщала, нито ми се е гадило Mr. Green

# 10
  • Мнения: 7 186
Нито съм повръщала, нито ми се е гадило Mr. Green

И аз. bowuu

# 11
  • Мнения: 2 271
И аз бях от неповрьщащите!Съчувствам ти, но не знам как да ти помогна! Praynig

# 12
  • Мнения: 1 645
От 3 месец до края ,все повръщах

# 13
  • Мнения: 2 567
Аз също много повръщах. От самото начало до 4 месец. Повръщах дори само вода да пия и много бях зле.
Вкарахаме в болницата и бях на системи, но там ми дадоха няколко пъти някакво хапче, от което спрях да повръщам.
Консултирай се с лекаря си, защото наистина е отвратително.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Аз също повръщах много и с двете бременности,също така и лежах в болница,защото се обезводнявах.Сега-втория път,пиех по 1/4 Левомепромазин-вечер и всичко беше ок.
Консултирай се с лекар и дано проблема спре!
Леко бременеене  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт