КърВенЕ нА веНци и паДанЕ на кОса - оХ, таЗи брЕМеннОсТ

  • 4 858
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Както виждате от лентичката  Wink съм бременна и венците ми започнаха ужасно да кървят  Sad  Жабуря се с Листерин, но не помага. Сутринта буквално като си мих зъбите, мивката се напълни с кръв  #Crazy

Другата лудост е, че косата ми взе да пада, ама много  Sad  Това го нямаше в предната бременност - дори напротив, не ми падаше нито косъмче през 9-те месеца - сега се чудя - нормално ли е?

Моля ви ако някой ми даде съвет, ще му бъда много благодарна   bouquet

# 1
  • Мнения: 6 390
ДидКе,
нормално  Confused и аз бях като дракула докато не родих  ooooh! Crazy
но с косата пък съм нямала проблем, точно обратното  newsm78 но предполагам че е пак от беремеността  Rolling Eyes
да ти кажа така и не намерих решение за венците  Embarassed като родиш, ще ти мине  Mr. Green Wink Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 033
Дидка, пробвай за венците Сандрин, на мен ми помага... За косопада - аз бях така, ама спасение няма... Sad

# 3
  • Мнения: 7 430
Благодаря ви за бързите отговори Wink

Ами ако ми пада така косата - аз може и нула номер да ходя да раждам Crazy

 yanich ще потърся Сандрин - дано го има тук в КАнада Wink

# 4
  • Мнения: 1 033
Упс, не знаех за Канада Embarassedсигурно трудно ще го намериш. Бг е, на билкова основа, ако някой идва, може да го поръчаш

# 5
  • Мнения: 533
Нормално, нормалноооо. И двете ги имах.
За венците ползвах  паста за кървящи венци и вода за жабурене - не нещо специално, а от тези дето ги продават в дрогериите. След раждането минаха.
За косата нищо не съм правила. Добре, че имам повече и не окапа  Laughing. Бях с дълга коса и като се подстригах късо като че ли и подейства добре. Чела съм тук във форума за мазилото газ+мас+урина ама   Naughty
Лека бременност ти желая!

# 6
  • Мнения: 182
За венците няма спасение жабурисе. А някакви витамини за бременни пиеш ли, аз почти цялата бременност и малко след като родих съм пила Матерна, защото ми падаше много косата. А допълнително си правех и маски за коса всяка седмица задължително.

# 7
  • София
  • Мнения: 748
За венците определено има спасение!1-во-започни да си миеш много старателно зъбите,въпреки,че има обилно кървене.2-ро-отиди на зъболекар за да ти почистят зъбният камък и състоянието ти ще се подобри значително.3-то-използвай конци за зъби.4-то-не се занемарявай като се успокояваш,че нищо не можеш да направиш,почти всичко в случая зависи от теб!

# 8
  • Мнения: 3 216
За косата нищо не мога да ти кажа,но за венците- и моите са такива.Четката ми си смени цвета за два дни.Моята зьболекарка ми изписа пата за кьрвящи венци и вода за жабурене-Корсодил.Сьщо така ми каза,че е абсолютно нормално за бременните.Не мога да кажа,че напьлно е спряло кьрвенето,но разликата е много голяма,а и болката я няма.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 371
Диди, защо не опиташ с витамини. Тук продават MERZ, немски са мисля, те са специално за кожата, косата и ноктите. Аз съм много доволна от тях. Има и още едни, но не помня как се казват.

А с урина да си правиш маска на косата - чувала съм, че наистина помага.

Стискам ти палци да се отървеш от тези проблеми бързо! newsm10

# 10
  • Мнения: 65
privet Grinning
da i az imam problem s kosata i naistina edno po- goliamo podstrigvane kolkoto i da ni e nepriatno pomogna moiata lekarka mi kaza che sega ne e momenta da se vzimat kakvio i da bilo medikamenti za tova vkl. i merc izpolzvam shampoan i tonik za kosa koito se vtriva v korenite na bilkova osnova mislia che vatre imashe niakakva sastavka no e absolutno bezvredno da se polzva no ti si malko dalech ot nas i bi bilo dobre da se savetvash i s tvoia lekar kakvo ima na vashia pazar a i vsichki kazvat che sled tova neshtata se opraviat a i kato znaem za kakvo  izjiviavame vsichko tova  Hug shte mine Simple Smile

# 11
Здравейте и от мен!!!Аз също имам проблеми със зъбите и това,което моят зъболекар ме инструктира е задължително да ги мия поне два пъти на ден,като отделям внимание и на венците с леки масажни движения.Другото което е нужно и полезно е да се почистят зъбите от плаката и да се следят редовно за новопоявили се кариеси.Повярвайте ми,по-добре да се открие на време,защото иначе много боли Sad

# 12
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
За косата не знам, но за  Mr. Green зъбите би трябвало да ти помогне жабурене с отвара от смрадлика. Ако я има в Канада де.... Но е много ефективно средство, изпитано!
Успех! И лека бременност, дано с това ти свършат проблемите... Simple Smile

# 13
  • Мнения: 3 091
имах абсолютно същият проблем с венците!!! моят зъболекар тогава ми даде някакво много скъпо мазило, ама ефект нямаше... търпиш!!! ама не стискай зъби, да непаднат Hug шегичка

# 14
  • Мнения: 2 471
И АЗ ТАКА Косата ми пада из цялата къща, венците кървяяяааааааат ли кървят КОГА ЩЕ ДОБИЯ ЧОВЕШКИ ВИД???

Общи условия

Активация на акаунт