Сайтове за колективно пазаруване - да обсъдим предложенията - БУРГАС - 2

  • 52 085
  • 738
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 13
Аз си спомням отзиви за лоша хигиена в салон Сим Арт, затова не бих отишла Rolling Eyes
Някой също беше писал, че козметичката не си спазва часовете, с моя близка също се случи - отива с час, а козметичката я няма.

Аз писах за неспазването на часове , три пъти и то като на последния изобщо липсваше и незнаеше кога ще се върне .Директно ме отрязаха и ме отказаха завинаги от ползването на техните услуги ,с парите ми да ме разкарват като  мечка на пазар при наличието на толкова козметични салони ...Усещам още неприятното чувство на измамена .

# 616
  • Мнения: 2 216
Gianna, нямаха часове за тази събота и остана за другата, ако не ти е късно.
Офертата изтича днес Wink

# 617
  • Мнения: 47
Виждам, че пак се всички се разписаха за маникюр Simple Smile аз вчера бях на педикюр от тази оферта http://grabo.bg/burgas/manikiur-s-lak-cnd-ili-meditzinski-pedikiur-0tmq2gb и съм много доволна, момичето ми го направи за 40мин., / по принцип не ходя на педикюр, но вече корема ми пречи да си го прав сама Embarassed/ каза ми, че има оферта и за маникюр за 5,90лв, но аз съм с Shellac  и не се възползвах.

# 618
# 619
  • Мнения: 47

хахах това ми го обясняваха и звучеше много яко, но нямам право да влизам преди да родя и ми отказаха да ме пуснат  Sad  До колкото разбрах влизаш в Турската баня и ти самата вместо момичето,  правиш на половинката си Хамам. Имате някакво време на разположение, само вие сте си в тази част на салона, и времето ви стига да си направите хамам един на друг ако искате. Хамама ми казаха, че е напарване, някакъв пилинг и после масаж с пяна. И можело да си донесеш лек алкохол или плодове. Даже имаше обучение като бях на педикюра и много се смяха с тази пяна. Общо взето като ги слушах за 14ти записваха часове само за това, за маникюр и някаква странна терапия с охлюви  newsm78

# 620
  • Мнения: 139
да на мен ми казаха ако искам да си носим вино.даже ми предложиха за 14.02-19.30ч,тогава да ми запишат час.Което ми се струва много романтично,но ние тогава празнуваме имен ден.

# 621
  • Мнения: 47
Значи съм ти отговорила малко късно какво е Simple Smile Те по-добре са ти обяснили. И Весело изкарване днес  Wink

# 622
  • Мнения: 513
СПЕШНО търся мнения за това студио и тази оферта,много ми е важно,наистина http://grabo.bg/sofia/podstrigvane-masajno-izmivane-podhranvane- … o-i-seshoar-0u742

# 623
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз си взех ваучер за 7 лв. за френски маникюр в Star Сenter Gloria. Ходих миналата седмица и определено няма да повторя.
Отивам в уговорения час, а маникюристката я няма. Казват ми да изчакам. По едно време идва едно момиче, започва да се лигави с останалите служителки, като по едно време се сеща да пита за мен. Като й се представих ми се скара защо не съм се обадила. Как да се обадя, като отивам за първи път и не знам, че въпросната госпожица е маникюристката. След това слизам на долния етаж, където е супер тъмно, тя започва да ми пили ноктите с някаква супер груба пила /очаквам ноктите ми да се нацепят яко в следващите дни/, не полира ноктите след грубата пила. Лаковете, с които работи са марка Бруклин /продават се за левче в магазините/. С какво самочувствие взимат пари за маникюр /особено ако на редовни цени/, след като работят с такива евтини продукти.
Маникюрът ми се излющи след два дни.

# 624
  • Мнения: 2
СПЕШНО търся мнения за това студио и тази оферта,много ми е важно,наистина http://grabo.bg/sofia/podstrigvane-masajno-izmivane-podhranvane- … o-i-seshoar-0u742

В София е. Simple Smile

# 625
  • Бургас
  • Мнения: 172
Здравейте ,момичета.Имате ли някакви отзиви за козметичката в Дом Романови.Има оферта за пилинг и почистване и се чудя дали да не пробвам.

# 626
  • Мнения: 0
Да споделя и аз. Взех 2 ваучера за парафинотерапията в студио красиви и щастливи и съм страшно доволна. Даже дъщеря ми заведох за почистване на лицето и тя остана много доволна от резултата и качеството.Бих препоръчала мястото

# 627
  • Мнения: 192
Има ли някой, който е ползвал офертата от Пулсар за почистване на холна гарнитура? Отзиви?

# 628
  • Бургас
  • Мнения: 610
Видяхте ли тази оферта http://grabo.bg/burgas/fotoepilatziia-na-gorna-ustna-bradichka-i … akenbardi-0s659rg
Имате ли отзиви от студиото, процедурата там? Точно такова нещо исках и те ми го предлагат.

# 629
  • у дома
  • Мнения: 965
Аз ползвах офертата на Пулсар - изпраха ми 3 седящи места и 6 стола. За столовете не ми взеха пари, може би защото седящите места са малко - не знам. Изпраха се добре, като се има пред вид, че са бяха в окаяно състояние. Но стояха мокри доста време. Като цяло съм много доволна - най-накрая дадоха и талон за отстъпка и около 10-ина различни почистващи препарати. Аз бях така  Shocked - това за 25 лв.
Ау, Зана дописвам, че сега я видях тази оферта - за фотоепилация бих ходила само при много проверени хора...

Общи условия

Активация на акаунт