Не ще да яде!

  • 894
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 237
Момичета, да ви се оплача. Мойто дете, на година и осем месеца, почти не иска да яде и се чудя вече какво да го правя. Този кошмар продължава вече близо месец. Какво ли не му предлагам, с какво ли не го съблазнявам, а той не и не. Ако все пак реши да хапне, то е съвсем малко и по възможност нещо сладко да е. Иначе е страшен бяс! Направо съм изумена откъде тая енергия като яде толкова по малко. зъби ли са що ли е и аз не знам. Претиснявам се, че не вкусва почти нищо.  Cry Докторката каза да не го насилвам, ама аз ако не го карам той няма да се сети. Някой имал ли е такъв проблем?

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Наистина- не го насилвай, няма смисъл, най- много така да стане, че дори да е гладен да ти прави на инат. Пробвай всички да сядате заедно на масата, поне вечер. Детето като види, че другите ядат и това им харесва, може да се съблазни от нещо.

# 2
  • Мнения: 966
Ako ne e bezymno slab ne se pritesniavai daje obratnoto ne my pokazvai 4e tova te tormozi ako mojesh da iztarpish ostavi go edin den bez da my predlagash nishto kato ogladnee davidish kak sam she izpripka i shte kaje dai papo.

# 3
  • Мнения: 7 831
Здравей,
да не сте карали гадния грип с повръщането и разстройството ?
На приятелката ми детето така после отказваше да яде, след грипа, постепенно си прояде всичко, не го насилвай, ще прояде.
Успех

# 4
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Desita
Момичета, да ви се оплача. Мойто дете, на година и осем месеца, почти не иска да яде и се чудя вече какво да го правя. Този кошмар продължава вече близо месец. Какво ли не му предлагам, с какво ли не го съблазнявам, а той не и не. Ако все пак реши да хапне, то е съвсем малко и по възможност нещо сладко да е. Иначе е страшен бяс! Направо съм изумена откъде тая енергия като яде толкова по малко. зъби ли са що ли е и аз не знам. Претиснявам се, че не вкусва почти нищо.  Cry Докторката каза да не го насилвам, ама аз ако не го карам той няма да се сети. Някой имал ли е такъв проблем?


Дъщеря ми (17.5 месеца) също не иска да яде.
Не я насилвам. Предлагам й храна - ако иска хапва.
Успокоителното в нашия случай е,че приема зеленчуков сок и яде плодове.

# 5
  • Мнения: 1 072
Десита, споко Sign Exclamation
Ми6о е така ве4е 2_ри месец. Не яде по4ти ни6то или както при теб само не6то слади4ко. Преди си мислех, 4е е от горе6тините, но сега ве4е не знам какво да мисля Sad  Сигурно са зьби). и синьт ми е пьлен с енергия, дори като 4е ли и пове4е от преди...........Не яде с дни и после хапне не6ти4ко от манджата, ако яде на обяд , за ве4еря по4ти не си отваря устата. Ама сьм забелязала , 4е кори4ка хляб не отказва , когато и да му предложа Confused  Ина4е ака по 3_4 пьти на ден Shocked  


 Има и друго_ аз о6те го кьрмя по 2 пьти на ден, та затова не се  6а6кам 4АК толкова много като теб. ( малкия е на 14 месеца)  
Опитаи да предложи6 каква да е нова храна , дори бебе6ко пюре при нас последното има6е успех.

# 6
  • Мнения: 237
Благодаря ви момичета за отговорите. Сега съм по-спокойна. В крайна сметка не е слаб, съвсем нормално си изглежда детето и се надявам все някога да му се дояде нещо. Все пак си хапва плодове и хляб, ама с тая еднообразна храна незнам до къде  ще стигнем. Приятен и успешен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт