сос за сърми

  • 11 333
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте.Как да направя бял сос за сърми?

# 1
  • Мнения: 781
Аз го правя като смесвам в купа 1 кисело мляко, 3 яйца и 3-4 с.л.брашно.След това го изсипвам в тенджера с малко олио на котлона и бъркам докато се сгъсти с дървена лъжица.Ако има нужда като заври и се сгъсти повече може да долееш малко вода.Сол на вкус.

# 2
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Аз запържвам малко червен пипер и брашно, доливам прясно мляко, сол и чер пипер. Бъркам, докато се сгъсти.

# 3
  • Мнения: 1 708
Аз запържвам брашно,прибавям от бульона в който са врели сармичките,прибавям 2 жълтъка и 2-3 супени лъжици кисело мляко. HugОставям малко да покъкри и заливам сармичките.Ако има нужда прибави солчица  chef

# 4
  • Мнения: 1 413
Явно всеки си има начин-запържвам брашно в олиото, добавям му чаша вода и сипвам  2 яйца,разбити предварително с половин кофичка кисело мляко. Разбърквам докато ми хареса на гъстота и свалям от котлона. Добавям малко червен пипер, малко сол и щипка лим. киселина.
Обаче сега май яйцата ще отпаднат от рецептата.

# 5
  • Мнения: 5 183
Аз запържвам брашно,прибавям от бульона в който са врели сармичките,прибавям 2 жълтъка и 2-3 супени лъжици кисело мляко. HugОставям малко да покъкри и заливам сармичките.Ако има нужда прибави солчица  chef
И аз така.

# 6
  • Мнения: 174
Аз запържвам брашно,прибавям от бульона в който са врели сармичките,прибавям 2 жълтъка и 2-3 супени лъжици кисело мляко. HugОставям малко да покъкри и заливам сармичките.Ако има нужда прибави солчица  chef
И аз така.
Я тоже Peace

Общи условия

Активация на акаунт