Отивам на концерт на "Ролинг Стоунс"

  • 720
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 146
Като се върна ( около полунощ) очаквам да съм вече избрана за модератор!

# 1
  • Мнения: 1 173
Ми ако не си? Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 932
Аmи приятно ви прекарване, изкарване...или както ви зву4и по-добре...6те разказвате Peace

# 3
  • Мнения: 3 146
Грандиозно - болят ме вътрешностите и нямам глас. Да са живи и здрави - уж стари хора пък 2 часа не се спряха!

# 4
  • Мнения: 964
Не спим бе жена,напротив току що съм те предложила за модератор,чакам да ми дадът право на глас  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 734
Мамо Кенга снимков материал няма ли от концерта? Да ги видим рокаджиите;)

# 6
  • Мнения: 6 390
ауууу СУПЕР
два пъти съм им била на концерт, два пъти СТРАХОТНО  smile3521
Ужким пенсии ги пишат, ама са железни  newsm68
аз не мога да тичам толкова колкото Джагърчето тича по сцената / та даже и пее в същото време Mr. Green/

Малко клюкинка  Mr. Green
Джагърчето и Вацлав Хавел / надявам се повечето от вас знаят, че е бивш президент на Ч. 12г.изкара даже/ са родени на един и същ ден, и последните 6/7 години, Стоуните задължително имаха концерт в този ден в Прага, и президента винаги откриваше концерта, и после яки запивки и купони до сутринта си правеха заедно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Това лято доколкото знам пак ще идват, но за пръв път в Бърно ще пеят

# 7
  • Мнения: 150
я и аз да се обадя, нали съм RollingStnes

6те ги 4уя и аз тази година, но 4ак уни на турнето им в европа.
даже и билети за милано купихме преди 3 дни.
тая година 6те ги видим там какво 6оу 6те правят.
който не знае второто име на дъ6теря ми е angie идва6то от тяхната песен Angie. аз по4ти не родих на концерта им в амстердам 2003, та от там доиде и ейнджи:)

# 8
  • София
  • Мнения: 2 827
 Laughing ААААААААААААААААААа МАМ КЕНГАААААА
РАЗКАЗВАЙ

АЗ съм страшен фен на Стоунс

най-близкото място от където ще минат е Белград юни месец и мисля да се вдигна да ги гледам

моля те разказвай, снимки имаш ли  Crazy

# 9
  • Мнения: 150
Laughing ААААААААААААААААААа МАМ КЕНГАААААА
РАЗКАЗВАЙ

АЗ съм страшен фен на Стоунс

най-близкото място от където ще минат е Белград юни месец и мисля да се вдигна да ги гледам

моля те разказвай, снимки имаш ли  Crazy



снимките сигурно само от телефон 6те са, тук до сега са забранямали с фотоапарати да се влиза,  бе ни6то не дават да се вкарва на концерта, даже и мин. вода.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 826
И аз съм страшна фенка, моля дай да видим снимки  Praynig

# 11
  • Мнения: 3 146
Снимки нямам - пишеше на билетите, че е забранено и аз не носех фото. Сър Мик се мяташе по сцената като заклан петел Grinning . За него не знам, обаче аз бях вир вода от танци и днес пропуснах училище - чак сега в 10 и нещо ставам. Концертът беше в БЕЛ ЦЕНТЪР - там се играе и хокей и събира 20 000 души. Беше фрашкано. Първо пяха от едната страна на стадиона, после по едни шайби преместиха сцената на другия край и се озоваха на 50 метра от нас - там изпяха още няколко песни . Два пълни часа беше концерта. Имаше една подгряваща жалка кебекуа , от която ме заболя главата, но после  Grinning ми мина. Ох, едва ли вече ще им отида на концерт - барабанистът е на 64 години, сър Мик - на шейсетина. как издържат - не знам. при вас колко струват билетите. Нашите бяха евтини - по 107 долара.

Последна редакция: ср, 11 яну 2006, 18:01 от mama kenga

# 12
  • Мнения: 150
Снимки нямам - пишеше на билетите, че е забранено и аз не носех фото. Сър Мик се мяташе по сцената като заклан петел Grinning . За него не знам, обаче аз бях вир вода от танци и днес пропуснах училище - чак сега в 10 и нещо ставам. Концертът беше в БЕЛ ЦЕНТЪР - там се играе и хокей и събира 20 000 души. Беше фрашкано. Първо пяха от едната страна на стадиона, после по едни шайби преместиха сцената на другия край и се озоваха на 50 метра от нас - там изпяха още няколко песни . Два пълни часа беше концерта. Имаше една подгряваща жалка кебекуа , от която ме заболя главата, но после  Grinning ми мина. Ох, едва ли вече ще им отида на концерт - барабанистът е на 64 години, сър Мик - на шейсетина. как издържат - не знам. при вас колко струват билетите. Нашите бяха евтини - по 107 долара.


60 Е, най-евтинките. то може би тази година 6те им е последното турне. тук 30 мин преди да настъпи новата година даваха техен благотворителен концерт от монреал 2003г., бе6е не6то страхотно. ква еергия имат не е истина. а как ви завждам 4е сте били сно6ти и на концерт

Общи условия

Активация на акаунт