НуждАя сЕ от сЪвеТ - кАкВо се пРаВи пРи упЛаХа

  • 9 944
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430

Аз малко да се оплача - значи вчера наш Миро бе извън Монреал и катастрофира - за късмет (както той казва) са живи и здрави с неговия приятел и нищо им няма  Praynig даже и драскотина (благодаря на Господ), колата е поударена, но както казва баща ми (минал през много прозшествия) - ламарини се намесват, но кокали не Wink

Миро не съм го виждала така объркан и стресиран  Cry милия, чудеше се по какъв начин да ми каже да е в по-лека форма и да не се уплаша.Е, не го показах, ама вътрешно ми е малко странно, понеже все ми се свива корема Confused...ще ми мине де, като на куче Wink - като си представя, че исках и ние с Вики да ходим с тях на разходка #Crazy

...та исках да попитам, понеже си направи кълбета на леглото, ама си е уплашеничък Sad...може ли нешо друго, т.е. някоя бабина деветина да направя - не мога да лея куршум, не мога да бая newsm78

Ако някое може да ми помогне - благодаря Hug

# 1
  • Мнения: 7 837
Отидете на църква. Това ми действаше страшно успокояващо и сега много ми липсва.
Вземете си задължително и светена вода  Simple Smile

За това се сещам. Добре че са се разминали с нещо по сериозно.

# 2
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Kейси е права - отидете на църква и запалете свещички за здраве.

# 3
  • Мнения: 86
Az znam che kurban se gotvi...no neznam podrobnosti. Nai-lesno e da si zapalite po edna svesht...

# 4
  • Мнения: 139
Ние имахме малко по-разли4ен слу4ай от вашия,но мъжът ми също се уплаши.Добра идея са ти дали мамите за църквата и свещи4ките.Познати от БГ ми предложиха,ако много се е уплашил да изпратя една дреха за да му леят куршум,след което да ми я върнат.Та прецени,още в какво състояние  е мъжа ти и реши какво ще правиш. Peace

# 5
  • Мнения: 449
Ами можеш да направиш от всичко по малко. Обречете един обяд, нека отиде на църква, можете и дрехи да пратите за куршуми, а има и такива, дето баят от разстояние, по телефона например. Ама аз лично не мога да ти гарантирам резултат, не съм много по тия неща. Иначе на майка ми и баща ми съм видяла как действа курбана, осветен от свещеник-много се успокоиха след прекаран стрес. Пожелавам бързо да забравите и да благодарим на Бога, че е запазил съпруга ти bouquet

# 6
  • Мнения: 364
Идете на цьрква и се помолете Бог да го освободи от страха.недей да се zанимаваш с гледачки и баячки zиста zагуба на време и пари е.пожелавам ви всичко да се оправи и да преодолеете тоzи проблем с лекота.поzдрави и целувки от нас

# 7
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Ако имате наистина църква наблизо, влезте, запалете свещичка и нека Миро опита да се отпусне.
Аз лично не вярвам на баене и подобни ритуали. Иначе един психотерапевт също би могъл да бъде полезен в такъв случай, но пък не знам дали Миро си пада по такива неща  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 017
И аз се присъединявам към моми4етата, които те съветват за църквата...ако си бе6е в бг, знам 4е е хубаво да преспи една ве4ер там...и да пали све6ти4ка за този, който  го е пазил...
Да сте живи и здрави вси4ки в къ6ти, Дидонка  Hug  bouquet Heart Eyes

# 9
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
И аз не вярвам в баячки, куршуми и т.н. Wink. Запалете по една свещ, ако нямате църква на близо, кажи на някой роднина в България да го направи за вас.
Успех и се надявам всичко да мине бързо  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 959
Аз от баба си знам за уплаха се прескундваш 3 пъти кръстиш се 3 пъти и пиеш 3 глътки вода от три страни на чашата,а ако имате и светена вода да му измиеш лицето.

# 11
Здравей, най-хубаво е наистина да отидете и да запалите свещ за здраве в църква, а ако няма наблизо просто  отправи  една благодарствена  молитва  към бог,  че е запазил живота на двамата.А това леене на куршум е в противовест с нашата християнска източно-православна религия. Можете на тази дата всяка година да черпите за здраве.В моето семейство има подобно нещо и вече 37 години е традиция, даваме курбан за здраве и т.н.

# 12
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Аз съм чувала 4е е хубаво да пие 3 пъти от подсладена със захар вода и зад вратата да му се измие 3 пъти лицето в посока към челото нагоре.
Може да е бабина деветина, но все пак не пречи да го направи.
Важното е че е жив и здрав!Късмет и здраве на всички ви!

# 13
  • Мнения: 7 430
Благодаря ви за милите думи и отговорите  Hug със сигурност ще направя всичко каквото сте написали  Peace

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт