МалкИя сИ поХапНаЛ кРем зДраВе

  • 3 389
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Преди малко малкия ми донесе крем здраве...и беше си похапнал, за съжаление не знам колко, но езичето му бе цялото в крем  Sad
Има ли опасност да му стане нещо - и какво да му дам в случая

Благодаря ви Hug

# 1
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Дидка, крем "Здраве" е с цинк и е много гъст - много трудно се маже та може само да го е дегустирал. Не се притеснявай, нищо няма да му стане от малко количество, най-много да му се сгади.

# 2
  • Мнения: 313
Чувала съм, че крем Здраве лекува от малки ранички до хемороиди newsm47 Панацея някаква....най-много да му стане по-добре...
Това разбира се е шега. Кремът е доста тежък, надали е успял да хапне достатъчно. Мойта се пада по-един вазелин  с прополис, а често опитва и цинковия крем на Нивеа. Не и се отразява на апетита Laughing

# 3
  • Мнения: 666
 Едва ли ще му стане нещо, но друг път внимавай дръж далеч опасните неща

# 4
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Едва ли ще му навреди. денислав преди време яде от стик-дезодоранта ми за мишници, но дори не го боля коремчето.
Все пак го наблюдавай. Дай му малко мляко.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 546
Моя син се опита да си похапне дори...крем за бръснене smile3534

# 6
  • Мнения: 5 299
И Вики преди няколко дена се беше наяла с крема п/в подсичане(от този , който се прави в аптеката) - нищо и няма. Не се притеснявай Peace Колко неща още има да изпробват... ooooh!

# 7
  • Мнения: 7 430
Благодаря ви   bouquet

ДАдох му млекце и за моя радост, нямаше нищо различно в поведението му, по телцето или реакции...само дето днес пък похапна брашно Tired

Ще ме умори значи Crazy Wink

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Дидка - споко!
Моя във вторник погълна 2-ра опаковка "Здраве", а преди няколко дни добре си хапна и една "Нивеа"!

Живи и здрави да са ни  Hug

# 9
  • Wonderland
  • Мнения: 702
И моят  син  много  го  обича  този  крем  Здраве,  най -  редовно си бърка  с  пръстчето  и  го  облизва.До  сега  нищо  му  няма Grinning

Общи условия

Активация на акаунт