Кодове за евтино телефониране до България от Австрия

  • 1 816
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
Здравейте,

Може ли някой да ми даде кодове за евтино телефониране до БГ. Аз имах едни, но нещо напоследък не можело да се избира с тях, незнам причината.

Благодаря предварително!

# 1
# 2
  • Мнения: 533
Аз ползвам Skype за обаждане до България, но виж тези:
www.telediscount.at
Тарифите им са:
6,8 c/min. с код 0810 133 133 за стационарен
и
18,2 c/min. с код 0900 611 611 за мобилен
Стават ако звъниш от стационарен или мобилен.
Иначе преди съм си купувала картите EuroCard - и те имат изгодни тарифи до Бг.
Ако можеш да ползваш Skype и звъниш до София тарифите мисля са им най-ниски.

# 3
  • Мнения: 233
Привет,

Може да разгледаш в www.bulink.com

Успех

# 4
  • Мнения: 7 803
Аз ползвам Skype за обаждане до България, но виж тези:
www.telediscount.at
Тарифите им са:
6,8 c/min. с код 0810 133 133 за стационарен
и
18,2 c/min. с код 0900 611 611 за мобилен
Стават ако звъниш от стационарен или мобилен.
Иначе преди съм си купувала картите EuroCard - и те имат изгодни тарифи до Бг.
Ако можеш да ползваш Skype и звъниш до София тарифите мисля са им най-ниски.
много скъпо бе душко  Shocked
има zа 2,2 цента за стационарен

# 5
  • Мнения: 533
Аз ползвам Skype за обаждане до България, но виж тези:
www.telediscount.at
Тарифите им са:
6,8 c/min. с код 0810 133 133 за стационарен
и
18,2 c/min. с код 0900 611 611 за мобилен
Стават ако звъниш от стационарен или мобилен.
Иначе преди съм си купувала картите EuroCard - и те имат изгодни тарифи до Бг.
Ако можеш да ползваш Skype и звъниш до София тарифите мисля са им най-ниски.
много скъпо бе душко  Shocked
има zа 2,2 цента за стационарен
Кои са тез с 2,2та цента? Аз за сега Skype най си ги харесвам, защото са съвсем без пари  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 413
Моля, обяснете как става точно, че най-близката ми приятелка е в Австрия да улесним комуникацията.Мерсиии!

# 7
  • Мнения: 3 880
Моля, обяснете как става точно, че най-близката ми приятелка е в Австрия да улесним комуникацията.Мерсиии!

Aми много е лесно. Приятелката ти избира примерно 0810 399 399 (този номер сега го взех от единият списък, в момента е 2,2 цента до стационарен БГ-телефон) след това избира кода на БГ (00359), после кода на града ти (без нулата отпред) и накрая твоят номер. Но тя предполагам ги знае тези работи Wink ти само й прати линка, който е дала Мама на близначки, за да следи цените
Успех Simple Smile

# 8
  • Мнения: 236
2 са сайтовете за евтино телефониране от Австрия. Единия вече са го написали момичетата - www.telediscount.at
Другия е www.billignet.at
Винаги поне на едното място има номер, от който Бг може да се избира за 2,2 цента.
Номерата често ги сменят, така че преди да завъртите, проверявайте актуалния номер. На мен за по скъпо от 2,2 цента отдавна не ми се е случвало да говоря.
В момента, както Биба казва, кода е 0810 399 399.
Айде, да живей евтиното телефониране!  Grinning

# 9
  • Мнения: 254
Благодаря много на всички!

# 10
  • Мнения: 4 399
Аз също използвам предимно Skype, безплатната или платената услуга според това дали хората имат Skype или не. Но в началото и аз използвах тези така наречени евтини тарифи. Уловката там е че всички номера които започват с 0810 се таксуват в допълнение и като градски разговори, т.е. освен тези 2.2 цента плащате и тарифата за градски разговор. А тя през деня е над 4 цента, така че в крайна сметка разговорът ви излиза 6-7 цента на минута ако говорите през деня. Вечер и през weekend-а разбира се по-евтино, но пък тогава връзката се oсъществява много трудно и е много лоша. По този случай когато се преместихме в Австрия, получавах доста тлъсти телефонни сметки, кито бяха абсолютно необясними за мен.

# 11
  • Мнения: 7 803
ми тогава карти сервус техния е 100 % беzплатен

# 12
  • Мнения: 4 399
ми тогава карти сервус техния е 100 % беzплатен

Да, картите Servus ми бяха междинното решение на проблема преди да започна да се обаждам през Skype.  При тях поне всичко е включено в цената и знаеш какво говориш, какво плащаш, но в натовареното време ми се е случвало да набирам БГ номер над 45 мин. Досада голяма... И за спешни неща, направо се обаждах през телекома, защото нямах нерви. В общи линии човек трябва да опита различните възможности и да види коя е най-добрата за него. Ако говорите през деня Servus са добро решение. Но само за София, за останалата част от БГ, таривата е над 11 цента.

Общи условия

Активация на акаунт