моля за вашето мнение (бременна ли съм?)

  • 1 379
  • 43
  •   1
Отговори
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ МОМИЧЕТА !
 
ПРАВИХ СИ ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ НА 31 ДЕН ОТ ЦИКЪЛА ПО ПРИНЦИП МИ Е  ОКОЛО 30 ДНИ  И СЕ ПОЯВИ ВТОРА БЛЕДА ЧЕРТА   СПОРЕД ВАС  ТОВА  ОЗНАЧАВА ЛИ ЧЕ ТЕСТА Е ПОЛОЖИТЕЛЕН

ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ !

Последна редакция: ср, 11 яну 2006, 09:20 от Reza

# 1
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Искаш да кажеш, че ти закъснява с един ден ли?

# 2
дали ми закъснява не мога да кажа точно защото не винаги ми идва на 30 ден   

# 3
  • Мнения: 1 835
Щом има втора черта, дори и бледа, тестът е положителен. Честито!

# 4
  • Мнения: 1 341
Здравей,и аз мисля че има бременност след като има и 2-ра чертичка.Аз си направих теста на първия ден от закъснението ми и показа положително,както се и оказа в последствие.ЧЕСТИТО!   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 992
Долу на лентичката може да видиш в какво се превръщат вторите бледи черти Wink И аз като теб бях с цикъл повече от 30 дни и като си направих теста реално не знаех дали ми е закъсняло, ноооо сега си чакам бебчето през юни Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 574
Честито!Аз също направих теста много рано и имаше две черти. Така, че вероятността да е грешка е много малка.

# 7
  • Мнения: 4 362
Щом има втора черта незвисимо че ее бледа значи си бременна.Честито  Grinning

# 8
  • Мнения: 266
В такъв случай се казва ЧЕСТИТО  Grinning
леко и приятно бременеене ти желая след което здраво и красиво бебче  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 2 657
При мен така излезе бледа втората 4ерта,ама много бледа.

Така 4е,ЧЕСТИТО  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 849
Мисля ,че си бременна . newsm78Бледа не бледа нали е втора чертичката ? bowuuПовечето сме в очакване на бебета след бледа втора чертичка .Честито !  bouquet

# 11
  • Мнения: 694
И при мен беше много рано теста и аз имах втора бледа черта-и виждаш резултата

# 12
  • Мнения: 40
Здрасти! Аз си направих първия тест много по-рано от колкото трябваше да ми дойде и показа втора бледа черта и си помислих че е отрицателен. Но ми закъсня 4 дни(а иначе съм точна като часовник) и направих втори и тогава чертата беше толкова дебела че да ти извади очите Grinning  Hug  Heart Eyes
Така че ЧЕСТИТО! Пожелавам много щастие!

# 13
  • Мнения: 2 125
Наистина ЧЕСТИТО!  bouquet Направих си тест преди датата на която трябваше да ми дойде, усетих, че има нещо. Като резултат имаше две чертички, едната от които много-много бледа.
Успешно бременеене!

# 14
  • Мнения: 1 182
Здравей!И аз мисля че си бременна.Честито!Успех ти желая  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт