Имате ли вкъщи злоядковци?

  • 1 475
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 400
Злояди ли са ви дечицата? И как се оправяте с мусенето на масата?
Моите например са специалисти злоядковци.
Габи ненавижда месцата Sick- дай й само картови и ориз да нагъва, а Мони....тя е мислителя на масата. Като седне това дете, като си подпре главата с две ръце и елате ни вижте - мисли, мисли и току разбърка полекичка ястието. В чудо съм се видяла! Всеки ден се чудя - днес какво да е, че да се яде. А иначе съм добър кулинар (по мъжа ми ще ме познаете Grinning), но пусто - угодия на дребните не намирам...
Как е при вас?

# 1
  • Мнения: 3 405
И аз съм в отбора!!! Моят е на 7. Какво ли не опитвах, вкл. и това

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=59438.msg1086444#msg1086444

но не Naughty все не е гладен. Вече спрях да се тормозя, т.като е жизнен и кипи от енергия, въпреки малкото храна, която приема.
Не се тревожи, ще започнат да ядат.
Аз самата започнах да ям като станах на 20 години, а сега как само си хапвам... Mr. Green

# 2
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Рони е още малка и не знам от сега мога ли да преценя дали е злояда....май не е.Просто когато не иска да яде нещо няма сила на земята, която да я накара. Иначе си хапва порядъчно Wink.

# 3
  • Мнения: 515
И аз си имам една злоядка, обаче вече спрях да се тормозя за режима.Горе-долу го спазвам и гледам постоянно да дъвче нещо (варено яйце, морковче, краставичка, бисквитки,банан). Но си признавам че и аз не съм особенна кулинарка в манджичките. А детската кухня вече й омръзна.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имам злоядка - ДА!
Нищо не я правя  Wink

# 5
  • Мнения: 174
Да чукна на дърво -за сега всичко хапва, ама наистина всичко. Дано да е и за напред така Praynig

# 6
  • Мнения: 614
И аз нямам проблеми със храненето, а не си и създавам де, когато не иска да "папка" обяда - ок, сладващото хранене е на вечеря Wink

# 7
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
az davam ribeno maslo sega i nestata vyrviat dobre nesto kato omega 3 za deca proiade otnovo i dori neshta deto dosega ne e iala-chokolad,palachinki, keks, pyrjeni filiiki.

# 8
  • Мнения: 2 241
Имаме си, само един, но стига за двама Simple Smile
Уж в детската градина всичко си изяжда, уж като е през лятото при свекитата пак същото, но вкъщи... Twisted Evil вечер по два часа седи пред пълната чиния и ако накрая не се ядосам и не му натикам в устата няколко хапки, гладен ще стои.
Казват, че и това вършело работа - да оставиш детето без вечеря и на другия ден щяло да яде, но още не съм пробвала. Сигурно като знам, че нищо не е ял, няма да мога да мигна. А и ми се струва еднократна мярка.
В чудо сме се видяли вече, нищо не помага - нито убеждаване, нито заплахи.
Надявам се просто с времето нещата да се оправят от само себе си.

# 9
  • Мнения: 139
az davam ribeno maslo sega i nestata vyrviat dobre

И аз имам злоядко във къщи.Вкуса на рибеното масло не е ли неприятен.Как го приема детето ти?

# 10
  • София
  • Мнения: 4 570
И аз да се разпиша. Имам не един,а двама. Наско се е научил да ми бута ръката и да вика "Помощ", когато ме види с чинията #Crazy.На всичкото отгоре е почти на 2 год., а не иска да дъвче нищо. Малко по-голямо парченце и повръща Tired. Малката не остава по-назад. Със зор и пробитвам по 130 гр. на 3,5 часа. Казаха, че на мен се били метнали hahaha

# 11
  • Варна
  • Мнения: 389
И ние сме в отбора.Не иска да яде сам с лъжичка,а чака да го храня и казва,че е бебе.На 2г и 8 м е и не дъвче,а само смуче и накрая изплюва.В яслата казват ,че изяжда всичко сам,но на мен не ми се вярва.Давам витамини,но няма кой знае какъв ефект.

# 12
  • ново
  • Мнения: 5 882
Имам злоядка - ДА!
Нищо не я правя  Wink

И аз така. Peace Отказах се вече, и я оставих да яде когато, колкото и каквото иска ooooh!

# 13
  • Мнения: 356
             Да, и аз си имам вкъщи един злоядко, няма какво да го правя и аз съм го оставила да яде каквото и когато поиска.

# 14
  • Мнения: 1 489
И ние да се разпишем при злоядковците.Като не ще да язе просто не я назорвам.А и със зор нищо не става-бута ми ръката,извърта си главата,плюе и...Просто я оставям.

Общи условия

Активация на акаунт