Неоменор при болезнена менструация?

  • 8 285
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 260
Момичета, някоя от вас пробвала ли е неоменор? Беше ми го препоръчала една гинеколожка, но тогава няках възможност да си го купя(струва около 18 лв опаковката)? Доколкото прочетох е на билкова основа. Някой има ли впечатления?

# 1
  • Мнения: 4 569
При болезнена менструация пия Нурофен и ми помага.
Може и аулин.

# 2
  • София
  • Мнения: 260
Да то и аз пиех аулин преди, но нали бил много вреден и последните месеци се мъча с но шпа, някога действа някога наистина си се мъча, а това понеже е билково си мислех за него дали да го пробвам

# 3
  • Мнения: 14 478
При болки при цикъл пия Диклофенак дуо или диклак и ми минава. Откакто го открих това лекарство и вече не съм инвалид 3 дни в месеца.

# 4
  • София
  • Мнения: 260
Това не съм го чувала. Може да пробвам newsm78

# 5
  • Мнения: 2
Момичета, някоя от вас пробвала ли е неоменор? Беше ми го препоръчала една гинеколожка, но тогава няках възможност да си го купя(струва около 18 лв опаковката)? Доколкото прочетох е на билкова основа. Някой има ли впечатления?
Сестра ми пие Неоменор. На втората опаковка вече няма болки и го спира. Ефекта му е половин до една година, после пак трябва да се пие по месец- два.
Виж какво видео намерих във фейса за Неоменор: https://www.facebook.com/photo.php?v=3206573897164

# 6
  • София
  • Мнения: 260
Звучи много добре Simple Smile май си струва човек да опита.

# 7
  • Мнения: 1 282
И аз пия Аулин. Аулин пия само в деня, когато ми дойде и не мисля, че може чак толкова да ми навреди.
Веднъж опитах и с Ибупром също подейства, но не както Аулина.

# 8
  • София
  • Мнения: 260
И аз преди така правех, но ме наплашиха, че е много вреден, щом е с рецепта, незнам

# 9
  • Мнения: 8
Неоменора има ефект-неусещаш че си в цикъл, аз така се чувстах. Пие се няколко месеца и си ОК. Успех момичета!

# 10
  • Мнения: 70
Здравейте! И аз ще споделя моето мнение за Неоменор.
Много съм доволна от Неоменор, откакто го пия, менструацията ми е точна като по часовник, направо знам в кой ден и в колко часа ще дойде !  Laughing а преди имах много нередовна менструация, идваше все към 40+ ден... да не говорим за болките, бяха ужасни. Сега болката направо е сладка, Laughing няма нищо общо с предишните мъчения. Така, че препоръчвам определено Неоменор.   Wink

# 11
  • Мнения: 1 318
Аз пък съм безкрайно учудена, че Солпадеин ми действа. Това е единственото лекарство, което ме държи на крака по време на цикъл. Преди пиех Аулин, течен аналгин - никакъв ефект...

# 12
  • Мнения: 46
Преди се тъпчех със "Спазмалгон", за да оцелея Simple Smile  не се търпеше! Случайно открих, че червеното вино, което по принцип не обичам ми действа добре. От няколко години пия по 1 чаша преди да започне болката и забравям за нея.

Сигурна съм, че по-природен метод няма! Чувала съм и за хомеопатичен магнезий, но всичко е индивидуално - на мен не ми подейства!

Във виното е истината!!!

Последна редакция: пн, 23 юли 2012, 14:35 от shantaram

# 13
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 751
Момичета, някой да каже нещо ново  ?  Току що открих това лЮкарство и се зачетох...
Предвид адските болки по време на МЦ , мисля да пробвам и него.
Преди година съм оперирана от миоми, но болката беше само 2ри и 3ти ден от МЦ..Сега, година след операцията, болката идва 2 дни преди да почне, стиска ме за гърлото през цялото време, спира 2 дни след като спре да тече..

По думите на професора, който ме оперира вече "трябвало да си щракам с пръсти", но не е така Sad
Вия и крещя от болки, блъскам  по стената, а на прегледа ми казаха : Нищо ти няма, но ми изписаха
оргаметрил и дексофен, за които като прочетох страничните им ефекти, се въздържам да започна да употребявам..

# 14
  • Мнения: 1 894
аз го пих 3 месеца и ми помогна да се намали болката, после прекъснах и бързо се върна. Но моето състояние е жестоко и явно трябва да го пия повече от препоръчаните 3 месеца. Сега съм решила да го пия 7-8 мес и да видим. Но за мен и малко облекчение е нещо, важното е да не се тровя с болкоуспокояващи всеки месец, защото все пак профенид, нурофен, парацетамол си имат съответните нежелани ефекти.

Общи условия

Активация на акаунт