Ресторант с детски кът в Бургас

  • 6 356
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 679
Майка ми скоро ще става на 50г и иска да ни води на ресторант /тя живее в Бургас/, обаче ще има и дечица, та затова ме помоли ако науча за ресторант с детски кът да и кажа - поне и за мъниците да има някакво занимание.
Та мами от Бургас - помагайте  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Мнения: 55
То едно свястно кафе с детски кът няма а за ресторант въобще не съм чувала.Дано да намерите нещо, където и дечицата да се чувстват добре.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
Лоша работа...и майка ми каза, че не е чувала за такова заведение, но аз все си мислех, че ще открием нещо... Sad

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Има такъв ресторант! Преди 2 месеца го открихме, точно на рожден ден бяхме поканени там. Казва се "Родевата къща", намира се в центъра, малко над паркинга до църквата "Кирил и Методий". Има детска стая с детегледачка - плащат се 2 лв. на час - и спокойствието е уредено!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
О, Чоко - златна си Simple Smile
Много ти благодаря за информацията - веднага звънкам на майка да ходи да резервира! Че и е близо до вкъщи - супер просто.
А това малко над паркинга значи нагоре към Морската градина ли?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да, в посока към Морската градина. Не мога да се сетя на коя улица точно беше, на ъгъл е и има голям надпис.

# 6
  • Мнения: 1 731
И на мен ми е от полза това инфо-благодарско Party Hug Hug Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 3 679
Майка ми го знаела къде се намира - днес ще ходи да провери. Отново много благодарности!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Радвам се, че съм била полезна!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт