Каква активна гимнастика???

  • 1 002
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 428
Бебка ми е почти на 5 месеца.Доста е подвижна,обръща се непрекъснато.Та въпроса ми е :какъв тип акт.гимнастика е най-подходяща(пластмасова,плюшена)?вие от кои сте доволни?

# 1
  • Мнения: 10 758
Аз имам от плат.Ама моя синковец хич не си е играл на нея.Дори и да бях взела пластмасова, пак нямаше да си играе.Направо си дадох ей така парите на вятъра.Може и без нея да минете.Но ако си решила да купуваш, по - добре си вземи от плат.Защото можеш да я сложиш да си легне отдолу, без да слагаш някакво одеалце или нещо друго.

# 2
  • Мнения: 5 265
Ние си взехме от плат "клоун" на Chicco, много съм доволна!!! Laughing

# 3
  • Мнения: 5 228
Имахме 2 - едната беше Activity Crib Arch на Чиполино, другата пчелата на Чиполино (текстилна). Първата представлява една гъвкава дъга, на която има закачени играчки и с ленти с велкро се закача на креватчето или шезлонга. Дъщеря ми много я харесваше, много си играеше с нея. Струва под 20 лв.
Пчелата също я харесваше, но не толкова, а тя струва ок. 50 лв. Но ако искаш деето да си лежи, да се обръща и да си играе, първата не е  подходяща, защото тя трябва да се закачи някъде, т.е. не е за  земя.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 825
Щом сте на 5 месеца май няма много смисъл те първа да купуваш активна гимнастика. Обикновено около петия-шестия месец интераса към активната гимнастика изчезва, особено след като детенце започне да седи

# 5
I az podkrepiam mnenieto, ce moje bi e izlisno. Nie sme na 5 1/2 i wece kakwoto i  da sloja na aktiwnata gimnastika ne mu e interesno zastoto se obrusta i pulzi do kudeto si iska. Imame i plastmasowa, koiato ni ia podariha za Koleda, neia waobste ne i obrustame wnimanie daje kato se oburne ia buta i i se iadoswa. Uspeh

# 6
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Никаква PeaceЕдин парцал който ти събира само прах

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 380
nie polzvahme  plastmasova na Chicco i edna плюшена -доста се занимаваше с тях но отскоро ве4е по4ти няма интерес-така че наистина никаква.

# 8
  • Мнения: 1 327
и аз съм с клоуна на чико и много съм доволна. сега искам и горското килимче дето светка и свири

# 9
  • Мнения: 428
Мерси!Май ме отказахте да купувам! GrinningНо сигурно ще й взема дъгата,която се огъва на чиполино.Поне приема разл.форми и ще се забавлява(предполагам)В леглото.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 380
elito - kilim4eto sъщо го ползваме вече  и е страхотно-няма да съжеляваш !

# 11
  • Мнения: 1 327
можеш ли да ми обясниш то колко мелодии и звуци има?

Общи условия

Активация на акаунт