Колко са двуяйчните еднополови близнаци и приличат ли си те?

  • 4 408
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 291
Гледах списъка с нашите рожденици, но от там не разбрах кой са еднояйчни и кой дву-. Ама интересно ми е двуяйчните, но еднополови деца до колко си приличат. Нашите хубавици не си приличат. Едната се е метнала изцяло на мен, а другата повече на баща си. Ние с мъжо понякога се майтапим, че няма да им вярват, че са сестри, да не говорим за близначки. При вас как е.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 550
и при нас същото като при вас и визуално, и по характери -едната е на мен-другата на баща си  Mr. Green Mr. Green

# 2
  • Мнения: 7 803
ами не zнам какви са  Embarassed но са раzлични то още е рано предполагам, но според мен са двуяйчни  Whistling

# 3
  • Мнения: 4 965
Нашите също са двуяйчни. Като цяло имат прилика, но като сестри - имат еднакви коси (едната обаче е по-къдрава), еднакви носове и еднакви очи. Всъщност, доста се различават - поне за нас. По характери са абсолютно различни (Киса е кротичка, добричка и гальовна, докато Еска е малкото "мече" - опитва се да се налага и се инати), а като външност - Криси е мое копие (нейните бебешки снимки и моите са абсолютно еднакви), докато Еска визуално прилича на малката сестра на мъжа ми. В началото обаче бяха като 2 капки вода и хора, които рядко ги виждат, ги бъркаха - сега няма такава опасност (Киската е дребничка и слаба, а Ванесчето "върви" висока и по-едричка).

# 4
  • Мнения: 1 895
Моите са разнополови,така че няма да ги коментирам Laughing Но синовете на mobidik, са разнояйчни близнаци, но аз не ги различавам и не съм единствената с подобен "проблем" Twisted EvilКато две капки вода са Grinning Две очарователни руси ангелчета. Като бебета май само тя ги разпознаваше всеки път без грешка WinkНе съм ги виждала от половин година,но не вярвам да са настъпили големи промени Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 229
... Ние с мъжо понякога се майтапим, че няма да им вярват, че са сестри, да не говорим за близначки.
При нас ситуацията е същата Simple Smile. Двете ни дъщери, уж близначки, никак не си приличат, нищо че имат само 1 мин.разлика Heart Eyes

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 580
           И при нас е същата работа. Е има някои черти, които са еднакви ,но като цяло единия прилича на баща си, а другия на моя брат.

# 7
  • Мнения: 7 640
биби, твоите госпожици не са ли еднояйчни? Много си приличат на снимките Grinning

# 8
  • Мнения: 141
Нашите хубавици не си приличат. Едната се е метнала изцяло на мен, а другата повече на баща си. Ние с мъжо понякога се майтапим, че няма да им вярват, че са сестри, да не говорим за близначки.

И моите юнаци са такъв модел - черно и бяло LaughingЕдиния бял, рус, синеок, а другия е с тъмен тен, коса и очи. И костната им структура е различна. Единственото еднакво от рождението им до момента е височината им.

# 9
  • Мнения: 2 051
Доста различни по характер и темперамент. Физическа прилика имат разбира се, но по никакъв начин не са като две капки вода. Едната прилича на моите бебешки снимки, другата на бебешките снимки на сестра ми и малко на свекито. Единствената им най-голяма прилика е, че се родиха съвсем еднакви като тегло и мерки и оттогава растат все така за мое голямо учудване.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 110
Мдааа... и при нас така! Още са малки, а толкова се различават, а предполагам че по-нататък разликите ще се засилват.
Никой няма да  вярва че са близнаци.
Дори сега разликата в теглото им е 1400 гр.
А пък по манталитет да не говорим. Едното е диване като майка си  newsm32, а другото е кротушанчо като баща си   yes  (слава богу!)

Последна редакция: сб, 14 яну 2006, 10:40 от DesislavaDim

# 11
  • София
  • Мнения: 6 550
биби, твоите госпожици не са ли еднояйчни? Много си приличат на снимките Grinning
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked  ти ме разби - много са различни бих казала, но явно трябва да ги видиш на живо  Laughing

# 12
  • Мнения: 7 640
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked  ти ме разби - много са различни бих казала, но явно трябва да ги видиш на живо  Laughing
и моите така-хем са разнополови, на снимки даже аз Embarassed на моменти се чудя кой кой е. Майтапа на страна, много си приличат на снимките. Да са живи и здрави. Heart Eyes

# 13
  • България-София
  • Мнения: 573
И ние сме разнояйчни и много различни. Първо единия е доста по-едър и якичък от другия, дотолкова, че често ме питат дали са породени. Имат различен нюанс коси - единият е с шоколадово кафяво коса и светлокафяви очи, другия - рус с тъмнокафяви очи. За характерите - да не говорим. Единият инат и все се налага, а другият - добродушен и отстъпчив. Абсолютно няма да кажеш, че са братя дори Wink

# 14
здравейте момичета,

и нашите са двуяйчни - момче и момиче и освен че не си приличат по външност (както се вижда от снимката:-)))) и по характер са много различни

поздрави

Общи условия

Активация на акаунт