Оризов грис на Nestle

  • 724
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 533
Питането ми е към мамите, които захранват/са захранили с оризов грис на Nestle: Независимо, че спазвам посоченото съотношение от 150 мл вода: 6 с.л. грис, сместта се получава доста рядка и много трудно я давам с лъжица (половината отива по брадичката и лигавника). Винаги съм мислела, че като е грис и ще бъде по-гъста кашичка, но не. Та питам мамите, които са давали такава каша и при вас ли беше толкова рядка и с лъжичка или биберон я давахте? И въобще всички ли каши за "начинаещи" са толкова редки? newsm78

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Според мен трябва да сложиш повече от гриса за да се позгъсти, купи на Милупа гриса да висиш колко доволна ще останеш  Peace, консистенцията която се получава при спазване на пропорциите е точно такава каквато се получава при грис /гъста/
Аз ползвам само кашите на Милупа и Хумана понеже не трябва да си нагласяш пропорциите, а става точно такова каквото трябва  Grinning

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Сори, ама сега видях че не си в България, не знам дали там има марката Милупа и Хумана, но ако не, сложи повече от гриса за да се сгъсти кашата

# 3
  • Мнения: 533
Благодаря Doniboni  smile3525
Има ги и Milupa и Humana. Ще пробвам и тях. И аз си мислех да сложа малко повече грис ама съм една такава дето все си спазва указанията ная производителя.

Общи условия

Активация на акаунт