Хапват ли бебоците ви туршия?

  • 1 370
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Направо съм изпаднала в ужас как напира това дете за всякакъв вид туршия Shocked Зелени доматки, краставички, камби а днес нападна и киселото зеле.  #Crazy Чудя се дали е някаква нужда на организма? Давам и по мъничко защото иначе не мога да се преборя, но в същото време се страхувам че мога да и навредя. Все пак е доста солено а и кисело. Яденето и го готвя с много малко сол, а тя си наваксва с туршии. На вас случвало ли ви се е? Позволявате ли?

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 901
Моята е опитвала, но не и харесват, виж маслини не отказва, но я ограничавам и в тях.

# 2
  • Мнения: 12
MOIQTA PLEMENNICA E PO SA6TIQ NA4IN,ZA6TO NE SE KONSULTIRA6 S PEDIATYRKATA! ;-)ZA TVOE USPPOKOENEI! POZDRAVI!

# 3
  • Мнения: 218
Моят не е проявявал интерес към туршията, но не смятам да му давам - мисля че му е още рано ... Stop

# 4
  • Мнения: 5 577
Не, не съм давала ...  на година и четири месеца е моето мом4е.

# 5
  • Мнения: 1 645
Не ,не съм му давала,но съм сигурна че само да я помирише,и ще избяга

# 6
  • Мнения: 7 837
Давала съм му да опита кисела краставичка - не я хареса.
Мен ме притеснява, 4е има много сол в туршиите и затова дори аз ги избягвам.

# 7
  • Мнения: 1 489
Ооооооо.И питаш.Като види,че слагам на масата чинията с трушия и е първа.Може манджи да не яде,но трушийката си я хапва с кеф.Обича и всякякви салатки-шопска,пекани чушки,кисели краставички...

# 8
  • Мнения: 46 492
Не, не давам, тя проявява интерес към всичко, включително лекарства, не мисля, че това е причина да дам да опита  Wink

# 9
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Ами то в къщи нямаме трушии, ама се замислих ако имаме може би щеше да налита.Периодът му е такъв, че иска да яде само от нашата храна, независимо че има неща, които по принцип не обича, посяга към тях.

# 10
  • Мнения: 2 732
От тях яде само чесъна Sick и морковчетата bowuu

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да хапва си от всичко, и много обича Laughing

# 12
  • Мнения: 1 370
И аз му давам, голям й е фен

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Не е искала ,а и аз не съм й давала.Мисля,че не е полезно.Хапвала е маслинка

# 14
  • Мнения: 8 505
Не.В нашето семейство такова нещо не се яде.

Общи условия

Активация на акаунт