MОЛЯ ЗА СЪВЕТ!

  • 1 080
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте момичета!
Преди да ме упрекнете че не съм чела изписаните теми по въпросът, който искам да задам, искам да ви кажа, че изчетох всичко от...до!
   Притеснява ме в момента някакво лудо беснеене на червата от няколко дни. Симфоничен оркестър е малко да се каже - то не е свистене, то не е чудо.
Притесненията ми идват от там, че евентуално /според мен процентът на вероятност е минимален, но все пак го има/ може да има бременност. Съмнявам се че е така, защото Октомври след безопасен секс с презерватив /а и партнъорът ми свърши навън/  ми дойде нормален цикъл, и заедно с началото му аз започнах да пия противозачатъчни. Месеците, в които ги пиех си ми идваше като по часовник. Нямах...нито сега имам симптоми, проявяващи се при бременност /болезнени гърди, прилошаване, гадене/. Понеже имах леки придърпвания в яйчниците тези месеци, аз го отдавах на кистите по двата ми яйчника, но въпреки всичко се съмнявах нещо да не е станало последният път /въпросният м. Октомври/. Правих си два теста, излязоха с отрицателен резултат. Опасявам се да не бе да съм бременна, не за друго, ами защото в месеците с хапчетата анти-бебе ми правиха няколко рентгенови снимки. Пих силни лекарства, абсолютно противопоказни при бременност...
   Сигурно ще кажете, че притесненията ми са безпочвени, но моля ви да ме успокоите по някакъв начин защото съм на ръба . Шубеливка съм, гонят ме притеснения за щяло и нещяло, параноята ме е завладяла до полуда.
   Смятате ли че е възможно да е станало нещо?
 От около две седмици пия някакви билки и близки приятелки, с които споделих тези дни опасенията си казаха, че от тях червата се бунтуват здраво. МОЛЯ СЕ НА ГОСПОД ПРИЧИНАТА ДА Е ТАЗИ, А НЕ ДРУГОТО, ЗА КОЕТО ПИСАХ!!!
 Благодаря ви за търпението, че изчетохте дългият ми постинг и за отговорите и съветите, които ще ми дадете!

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Мисля, че е от билките.
Щом и тестовете са отрицателни, би трябвало да си малко по-спокойна, но за да си сигурна - иди на преглед. Това е единствения начин да ВИДИШ, че не си бременна:)
  bouquet

# 2
  • Мнения: 247
Мисля, че е от билките.
Щом и тестовете са отрицателни, би трябвало да си малко по-спокойна, но за да си сигурна - иди на преглед. Това е единствения начин да ВИДИШ, че не си бременна:)
  bouquet

newsm10 newsm10

# 3
  • Мнения: 2 047
  Бунтуването на червата не е причина да мислиш, че си бременна.

# 4
  • Мнения: 8 769
Щом като:
Октомври след безопасен секс с презерватив /а и партнъорът ми свърши навън/  ми дойде нормален цикъл,
, то не виждам причина да се притесняваш.
Билките-кой ти ги предписа? Не ти ли обясни възможните им противопоказания и/или странични ефекти? На самите опаковки не пише ли нищо?
Както е писала Реза, за да не изпадаш в излишна паника, иди на лекар.

# 5
  • Мнения: 574
Не се притеснявай,просто иди на лекар.Ако искаш иди при нов и искай да те види.Само така ще се успокоиш.Ние и да ти казваме ти пак ще се съмняваш малко.

# 6
  • Мнения: 24
   Добро утро,
за съжаление вчера нямах възможност да вляза в темата и да прочета отговорите ви! Те са успокояващи за мен и самата аз искрено се надявам, че няма причина за притеснение!
   Благодаря ви от сърце!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 914
  Бунтуването на червата не е причина да мислиш, че си бременна.

И аз мисля така.
Бих си направила още един тест. При мен са 100% верни ( 3 бременности). Само малко се съмнявам в Шуър Чек ( латиницата ми не захапва)

# 8
  • Мнения: 24
 Вчера си направих още два теста , резултатът беше отрицателен и на двата, но се чудя до кой месец бременност може да се види положителен резултат. Знам, че не през цялата бременност показва +.
   Билките са стимулиращи именно женски организъм....с цел забременяване. Свекърва ми ми ги препоръча, а тя е лекар и й имам доверие на 100%. На самите шишета не пише противопоказания, а само плюсовете, ако се пият.....водеха се някакви "ЦАРСКИ БИЛКИ"....отзиви не съм чувала до сега за тях.
   При вас усещането как беше-само движение из коремчето или и шумно къркорене? Глупав въпрос, ама ми се иска да знам!
   Пак мерси!

# 9
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
   Билките са стимулиращи именно женски организъм....с цел забременяване.

Това с каква цел го правиш????

# 10
  • Мнения: 24
    Билките са стимулиращи именно женски организъм....с цел забременяване.

Това с каква цел го правиш????
С цел забременяване!

# 11
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

т.е. след хапчетата и безопасния секс сте решили сега да си направите бебе....ох..днес малко трудно влизам в час:))
Според мен при всички положения трябва да отидеш на добър гинеколог и да му разкажеш точно какви хапчета си пила...всичките ти притеснения и тнт...за да си сигурна, че евентуално забременяване сега няма да е проблем...пък и както писах...да видиш, че това не се е случило в този период, който те тревожи.   bouquet

# 12
  • Мнения: 24
С няколко думи-миналата година забременях, но се наложи да ми направят аборт, защото с плода нещата не бяха наред. Последва пазене няколко месеца за възстановяване на матката, и тамън започнахме опити за бебе и се оказа, че имам кисти по яйчниците. Лекарят каза да се пазим да не забременея в този месец, а от следващият цикъл да започна противозачатъчни за 3 месеца, за да се махнат кистичките. Именно Октомври се пазехме с презерватив и с началото на цикълът започнах анти-бебе. Така изпих три опаковки, свърших ги сега в края на Декември, свекърва ми ми предложи въпросните билки. Започнах да ги пия от началото на Януари, но тези няколко дни се хвърлих в притеснения, че ако нещо е станало тогава Октомври, последните месеци си правих няколко рентгенови снимки, пих силни лекарства и сега АКО нещо има пак ще трябва да се маха..........УФ, УЖАС! Това бълбукане ме побърква. Какво ми трябваше и на мен да се ровя по тези теми и да се хвърлям в притеснения.
   Вчера си правих още тестове....май писах по-нагоре..............малееее, голяма съм паника, но ако пак трябва да преживея ужасът от миналата година, май няма да издържа!

# 13
  • София
  • Мнения: 212
Доколкото разбирам рентгеновите снимки си ги правила,докато си пила и против.хапчета,а то не е било скоро.Затова не се притеснявай от рентгена-той е вреден,когато вече е налице бременност!За силните лекарства изобщо не уточняваш кога си ги пила??? newsm78А свекърва ти ЗАЩО ти казва да пиеш тези билки?-неможеш да забременееш ли? newsm12Мисля си,че ако искаш да забременееш първо трябва да се консултираш с гинеколог дали има някакъв проблем и ако НЕ-първо започни да пиеш фолиева киселина,а след това много sex,любов и незабравими красиви моменти с човека до теб!!! newsm51От все сърце ти желая всичко да бъде наред и не се тревожи-всичко е в твоите ръце,а ние сме с теб!!! newsm10

# 14
  • София
  • Мнения: 212
  Така изпих три опаковки, свърших ги сега в края на Декември, свекърва ми ми предложи въпросните билки. Започнах да ги пия от началото на Януари   Вчера си правих още тестове....май писах по-нагоре..............малееее, голяма съм паника, но ако пак трябва да преживея ужасът от миналата година, май няма да издържа!
Абе свекърва ти къв лекар,не знае ли,че след спиране на конрацептиви лесно се забременява!?За какво ти ги дава тия билки?А ти се успокой!Щом като тестовете са отрицателни-няма за какво да се тревожиш за минали неща! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт