сяра на прах против акне

  • 18 928
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
една козметичка ми каза- да пия сяра на прах против пъпки от анке и въобще против мазна кожа...рецептата е 1 с.л. сяра се размесва с 1 с.л. мед и се пие всяка сутрин...някой правил ли е такова "ле4ение" и дали е безвредно, все пак сярата не е шега работа #Onfire   

# 1
  • Мнения: 3 211
Да, не се притеснявай това е медицинска сяра, купуваш я от аптеката. Аз като пуберка пиех известно време и имаше доста добро действие, но го пиех само така и беше много гадно, затова го пих кратко, с мед може би по-бива.
Същото беше съчетано и с прием на вит.А, по 1 хапче на ден.
Също така майка ми правеше една маска с хума, сяра и борова вода

# 2
  • Мнения: 2 241
И на мен ми бяха препоръчали това, ама много отдавна, преди 15 години. Не знаех, че още се ползва този метод.
Така или иначе аз го правих не повече от седмица, защото ми беше адски неприятно - като изядеш сярата, въпреки меда, остава такъв траен вкус и, с извинение, оригваш се на сяра, въобще супер гадно. Sick Действа пречистващо, казват, но не съм употребявала достатъчно дълго, за да установя ефекта.

# 3
  • Мнения: 257
да..купува се от аптеката...а колко дълго може да се прави това ле4ение....10-ина дни newsm78...сигурно зависи от състоянието на кожата,...да не вземе тая сяра нещо да ми разяде 4ервата smile3511

# 4
  • Мнения: 433
Да,наистина сярата действа пречистващо,но има лош момент с това ,яе предизвиква гадни газове.Аз сам пробвала страшно много неща за акнето ,в т.ч. народна медицина и двете неща,които най-много ми помогнаха са химическия пилинг или "Imex" na Mertz.Препоръчвам ви ги горещо !!!!!!!

# 5
  • Мнения: 3 223
Да, 10 дни се пие. Няма никакво опасност - това е сяра за пиене. Моята кожа не е мазна и не съм имала акне, но понякога са ми излизали гадости по лицето. Ефектът е много добър. Лицето ми се изчисти напълно, кожата ми стана гладичка. Всички около мен го забелязаха. Наистина обаче ще миришеш нон стоп на сяра  Sick Sick SickТова са ми отзивите от първия път, когато я пих. А втория започна да ме боли стомаха и се отказах на следата. Сперед мен пробвай.  Simple Smile И забравих да кажа, че я бях смесила с меда, който разтопих на водна баня.

# 6
  • Мнения: 3 223
Да добавя нещо - чайт от коприва три пъти на ден на гладно също помага и е много полезен.

# 7
  • Мнения: 257
"Imex" na Mertz.Препоръчвам ви ги горещо !!!!!!!

Imex -  малка тубичка и представлява лечебен фондьотен , който се нанася с масаж върху кожата и едновременно лекува и прикрива зачервените части от кожата ..това ли е ?..ползвала съм го , но не ми помогна

# 8
  • Мнения: 5 313
Сярата няма да ти навреди.И аз преди години съм пила и наистина действа добре на кожата.
Със сяра се правят и маски за коса,против пърхут.

# 9
  • Мнения: 258
И аз съм пила сяра на прах, но с комбинация със Скинорен за мазане, по предписание на дерматолог. Определено ми помогна, лицето ми се изчисти.
Пиенето на сяра наистина е доста гадничко. Появяват се доста газове и всичко около тебе мирише на развалени яйца  Sick Sick
Но помага.

# 10
  • Мнения: 433
Не,Имекс няма нищо общо с това,а си е направо лекарство.ще го снимам и ще ви го изпратя,за да имате визуална представа.Също съм ползвала Скинорен,но внимавайте,защото иьсушава ужасно кожата и води до зачервявания ако се нанесе по-дебел слой.

Общи условия

Активация на акаунт