Kakvo mislite za platoni4nata lubov???

  • 3 509
  • 24
  •   1
Отговори
Spored vas su6testvuva li takava?I ako DA kakvo vi e mnenieto? Laughing
S edin moi kolega sporim po temata i az taka i nemoga da razbera,kakvo moge da nakara edin mug ili gena da se vlubjat platoni4no.... Shocked
Kolegata mi tvurdi,4e su6testvuvala platoni4na lubov i 4e toi dage bil vluben platoni4no,za koeto az mnogo se sumnjavam,za6toto ako toi e vluben platoni4no(v njakakvo si tam momi4e o6te ot gimnaziata)to toi ne bi trjabvalo da suzdava semeistvo i 2 deca...nali Shocked Vse mi govori 4e mislel za onaja ot gimnaziata....bahsi glupostite Close
6te se radvam da spodelite i va6eto mnenie za da mi e po-lesno pri spora s platoni4novlubenia mi kolega Wink  Grinning

# 1
  • Мнения: 4 458
охххх, много сложно. Аз не вярвам особено ама имам нагледен пример и не мога да си го обясня. Една приятелка чака принца вече 8 години! Shocked  И аз не мога да повярвам.....Той също я чака, но по свой начин - с жена и две деца. Иначе много си се обичат и още не са спали заедно Shocked  Shocked  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Сега той нещо се активирал по сексуалния въпрос ама още нищо Laughing само дето заявил на женаси "ако не ти харесва, знаеш къде е вратата! Още от началото знаеше, че обичам нея!"  Нямам думи - свят широк, хора всякакви

# 2
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: Brat pit

Kolegata mi tvurdi,4e su6testvuvala platoni4na lubov i 4e toi dage bil vluben platoni4no,za koeto az mnogo se sumnjavam,za6toto ako toi e vluben platoni4no(v njakakvo si tam momi4e o6te ot gimnaziata)to toi ne bi trjabvalo da suzdava semeistvo i 2 deca...nali Shocked Vse mi govori 4e mislel za onaja ot gimnaziata....bahsi glupostite Close

Ще мисли я! Като я няма! Ако му цъфне под носа и му е навита го питай пак какво става с платоничната му любов Wink  Laughing

# 3
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Elfi
Цитат на: Brat pit

Kolegata mi tvurdi,4e su6testvuvala platoni4na lubov i 4e toi dage bil vluben platoni4no,za koeto az mnogo se sumnjavam,za6toto ako toi e vluben platoni4no(v njakakvo si tam momi4e o6te ot gimnaziata)to toi ne bi trjabvalo da suzdava semeistvo i 2 deca...nali Shocked Vse mi govori 4e mislel za onaja ot gimnaziata....bahsi glupostite Close

Ще мисли я! Като я няма! Ако му цъфне под носа и му е навита го питай пак какво става с платоничната му любов Wink  Laughing

Точно така. Няма такова животно като платоничната лИбоФ. Всички знаем как човек губи интерес към нещо, което е покорил, придобил и т.н. Преспят ли веднъж заедно - край Wink Ще я забрави бързо бързо;)

# 4
  • Мнения: 3 205
Платонична любов може да съществува само в невинната детска възраст, когато не знаеш кво е това секс. След това вече... Няма начин. Хора сме, все пак.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
никога не съм изпитвала такава любов. Неестествена ми е

# 6
Ha ha ha,hubavi otgovor4eta!!! Grinning Sega 6te go poburkam toja manjak Laughing ..
Az naprimer nemoga da se vlubvam platoni4no,za6toto sum goljam realist,a puk i zodiata mi e takava...strelec Wink .Mnogo si obi4am moita bulka(s malko korem4e),vseki den si ja vigdam,celuvam i tn.n.t,taka 4e az specjalno ne vigdam ni6to interesno v tova da si platoni4no vluben...samo misli i ni6to pove4e Shocked
Tova e li4noto mi mnenie po vuprosa,no vseki ima pravo na mnenie,zna4i 6te se radvam da pro4eta i drugite otg.za da si napravja edna malka statisti4ka....taka da se kage Wink
Blagodarsko za otgovorite vi!
Pozdravi na vsi4ki mamki i tatovci! Grinning

# 7
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Според мен пък въпросната платонична любов не е точно любов - по-скоро е да обичаш мисълта за даден човек - ей така както си го спмняш ( в случая с гимназията) или както си го представяш, ама не е любов .
 Ебаси колко тъпо го обясних,ама не мога по друг начин.

# 8
  • Мнения: 1 363
не я познавам аз тая любов..
има приятелски/бизнес/родителски/роднински отношения има и любов..
любовта е нещо по-разнично от "отношенията" с роднините, близките, колегите и приятелите. а това понятие "платническа любов" е измислено за да можем да се управдаваме.. защото така ни е по-лесно..
може да обичаш родители те или децата си.. но това е отношение, което е различно от лбовта
може даже да обичаш колегите си.. например.. и ги обичаш, защото ти е приятно да работиш с тях.. ама пак не е любов... щото малко хора искат да си изчукат колегите (освен ако не е перверзна серетарка - чиято уста мирише на мъжко семе... все пак аз лично бих се въдържал.. кой знае дали ще се лекува поле...)
абе... няма такова понятие.. и на мен жена ми ако ми каже, че с някой имат "платоническа любов" - хаха веднага ще ходя го пребия оня селяндур де бара де не му е работата Wink (дано не е много як - че аз съм слабичак.. някви си 85-90 оки  - нищо, че не ми личи)

# 9
  • Мнения: 966
Ako govorim za xlape da saglasna, az si xaresvax edin say4enik kogato biax v peti klas gorkoto mom4e biex si go vseki den na vaprosa na daskalia i na maika my i baba my otgovariax madro emi zashtoto ne e dostata4no vnimaatelen s men i ne mi nosi saka sled y4ilishte.

# 10
  • Мнения: 429
Сега каот се замислих , осъзнах ,ч е платоничната любов е за по-ранен етап от живота ни .  И аз съм изпитвала " такова чудо "  Laughing
Като се сетя само как преследвахме едно момче от гимнаизята със съученичката ми . Мале , знаехме къде живее , домашния му тел ( е тогава тези GSMчета ги нямаше , кооолко лесно би било ) , всичките му приятели , кога къде е въобще ... ( голямо ЦРУ сем били ... ) . След тоолкова усилия от моя страна , даже не намерих смелост да се запозная с него ... И добре ,ч е не съм , че какъв е станал... Иначе хубавичък си беше!

# 11
  • Мнения: 3 569
Цитат на: NaNa
Сега каот се замислих , осъзнах ,ч е платоничната любов е за по-ранен етап от живота ни .  И аз съм изпитвала " такова чудо "  Laughing
Като се сетя само как преследвахме едно момче от гимнаизята със съученичката ми . Мале , знаехме къде живее , домашния му тел ( е тогава тези GSMчета ги нямаше , кооолко лесно би било ) , всичките му приятели , кога къде е въобще ... ( голямо ЦРУ сем били ... ) . След тоолкова усилия от моя страна , даже не намерих смелост да се запозная с него ... И добре ,ч е не съм , че какъв е станал... Иначе хубавичък си беше!

Кажи как се казва и от кое у-ще е бил. Може да се окаже, че е един от нас Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 2 493
и пак надали може да се нарече платонично, защото сигурно си си представяла как се целувате и се държите за ръце...

# 13
  • Мнения: 871
Цитат на: DEianaZ
никога не съм изпитвала такава любов. Неестествена ми е

Напълно съм съгласна! Такова животно НЕМА, а и не бих се съгласила на такава - '' Не искам много, искам всичко''!!!   loveuuu

# 14
Future pere-vuprosnia se kazva Petur/Pe6o krivia-taka sa mu vikali v u-6te/,u4il e v 7-mo na 6i6man.. Laughing ,vipusk 92 ili 93 taka mislja Shocked

Общи условия

Активация на акаунт