Къде в София мамограф?

  • 7 935
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
Кажете къде да ида и може ли по направление, моля ви. Имам една стара бучка, преди години ми казаха, че не било нищо сериозно, но искам да я видят пак.

# 1
  • Мнения: 10 758
В онкологията. Там може с направление.
Ето им адреса и информация.

# 2
  • Мнения: 834
Може и в Св. София, но там е със записване САМО на 1-во число от месеца.
Ако искаш повече информация, влез в сайта им и питай.

# 3
  • Мнения: 1 493
В " Тина Киркова" има , не знам сега как я наричат болницата.

# 4
  • Мнения: 35 892
ако не се лъжа има и в 25та п-ка

# 5
  • София
  • Мнения: 2 708
Има и в Шейново, но най - добрите знам че са в Онкологията и в Света София

# 6
  • Мнения: 3 423
в онкологията са най добрите мамолози,не рискувай с други лекари аз също имах бучка и първо направих грешка да отида във Вита #2gunfireтам един некадърник ми постави грешна диагноза и ми изкара ума,после отидох в онкологията и всичко се оправи

# 7
  • Мнения: 271
в онкологията са най добрите мамолози,не рискувай с други лекари аз също имах бучка и първо направих грешка да отида във Вита #2gunfireтам един некадърник ми постави грешна диагноза и ми изкара ума,после отидох в онкологията и всичко се оправи
Би било добре да напишеш как се казва този доктор. Предполагам не става дума за д-р Василев, нали?

# 8
  • София
  • Мнения: 277
Да и аз искам името му - аз бсе пак там ъе раждам и триабва да знам..

# 9
  • Мнения: X
Във Вита работят 3-ма , които преглеждат мамологично - 2-ма мамолози и 1 рентгенолог, който се изявява като мамолог, но не е добър.
Аз лично се съмнявам да става въпрос за д-р Василев, но...нека момичето да си каже. Аз лично за д-р Василев не съм чула лоши отзиви, аз например му се доверявам почти сляпо след като преди няколко години ме оперира.

Анда, а на мамограф не преглеждат ако си под 35 години. Под 35 - на ехограф, и само при сериозни съмнения - мамограф.

# 10
  • Мнения: 197
Александровска или Военна болница и без записване става newsm10

Общи условия

Активация на акаунт