Най-слънчевата и щастлива тема! Юбилейна тема 100!

  • 29 820
  • 729
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 307
Здравейте и от мен,

честита юбилейна тема и дано не остане никой да се запише в следващата  Mr. Green

От мен лека, че утре съм на работа  ooooh!

# 151
  • Мнения: 1 086
Аз да се включа след бара, трезва без мъж все още...дояждам си вечерята и го чакам!!! Joy

Та, имах впредвид Мечинкото на Мечкони, защото това на Мецани ще е още в корема Mr. Green И ще трябва да го обарвам, както обарвах малкият Поспаланчо  Joy

Ех, че сложно стана.... Та аз дойда ли си, ще се постарая да се видя с всички, на които съм обещала, пък надявам се до тогава да не са повече от колкото времето ми позволява, иначе трябва да правя групова среща на темата  Joy

# 152
  • София
  • Мнения: 9 108
Добро утро.   bouquet
Да питам нещо - в сряда следобяд ще ходя да ми пуснат пак микробиология да видим до къде го докарах сс самолечението на е.колите, но се чудя колко дни преди това трябва да спра да слагам Лактажин глобули, за да не повлияят нещо на резултата. Ако в понеделник вечерта сложа последната, дали ще е ок?
С тези жаби ме довършихте, но не може да се сравни с онова с кофата, прясното мляко и зелата...  Crazy
Иначе моят мармот утре ще има парти за рождения ден в едно клубче и сме в очакване на забавлението  Wink.

# 153
  • Мнения: 1 495
Хайде и аз да се запиша в темичката. Да ни е много късметлийска.
Момичета , аз не знам точно кога ще ходя при Александров , чакам в другата тема за него момичетата да ми пояснят някои неща. Или другата седмица петъка или по другата след 4-те почивни дни. Искам да ви кажа , че яко съм в дупка , голяма депресия ме е подгонила , ходя като някаква сянка и не намирам радост в абсолютно нищо. Ще мине... , но така не съм била никога. Знам , че има лек и за нашия проблем , макар , че не го знам какъв е , но просто ме е яд , че трябва да минаваме през всичко това. Но в живота не всичко е лесно. Даже всичко е трудно. Този месец никакви тестове не съм правила , не знам какво е станало , не се надявам. Вчера даже реших , че ми идва по - рано , защото е 25 ден , а ужким трябва на 30-тия да се появи ама ми зацапа и айде туй беше. Бягам аз , нямам много време , че и днес ни карат да работим Simple Smile. Минах само да споделя , че почваме тежката битка  Hug.

# 154
  • Мнения: 6 395
Добрииии утроооо   bouquet

Мъжа ми се прибра, оползотворихме вечерта  Heart Eyes Heart Eyes , днес базалната темп. вече е висока, значи овуто е минало.....сега чакаме.

Бет за д-р Александров е най-добре да звъннеш в клиниката и да обясниш какво сте правил и какви изследвания имате досега и да уговорите час за спермограма и консултация. Незнам като си била миналият път как така не сте направили спермограма, това е първото което се прави  newsm78 newsm78., предполагам, че ще иска да правите цветна снимка, ехографски преглед, но тези изследвания се правят според случая и той е човека, който ще ги назначи, все пак за това си плащаш. Най много да поиска хламидия преди това и хормони, другото там го правят. Моят съвет е да се обадиш, аз така процедирах.

# 155
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Записвам се и аз в новата тема, макар че нямам време много да ви следя...
Аз си слагам кротко инжекцийките в коремчето и чакам понеделник да отида на преглед и да видим как влияят на фоликулообразуването. Надявам се, че ако всичко е наред, към 01.05. ще ги извадят. После спирам вече със многото работа и ще имам време да ви пиша как се развиват нещата.
Лек и усмихнат ден ви желая!  bouquet

# 156
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
 afwitch
По-късно повече  Hug

# 157
  • Мнения: 833
Добро утро момичета кокичета Hug
Тази сутрин е грейнало  sun ,и ми е едно хубаво и леко на душичката,пия си кафенцето на терасата ,слушам птичките (които ме събудиха рано рано)и съм се отдала на мечти Embarassed
Момичета стискайте палци,следобяд чакам мъжо да ми донесе тестече да видим какво сме сътворили този месец  Praynig
От 3години несъм хапвала хляб,тази сутрин изядах цели две филии ooooh!,голям глад чудоооо ...свекито ме гледаше ей така #Crazy Joy

# 158
  • София
  • Мнения: 5 709
Добро утро.   bouquet
Да питам нещо - в сряда следобяд ще ходя да ми пуснат пак микробиология да видим до къде го докарах сс самолечението на е.колите, но се чудя колко дни преди това трябва да спра да слагам Лактажин глобули, за да не повлияят нещо на резултата. Ако в понеделник вечерта сложа последната, дали ще е ок?


Трябва да минат поне 2 дни, за да е спряло действието на лекарството.

# 159
  • Мнения: 98
Добро утро момичета!!!  kaffeetrmker_2
Как сте днес? Настроени ли сте за положителни тестчета!!! Peace

# 160
  • Северозапада
  • Мнения: 5 467
Добро утро!
Милена,  fingerscrossed твоя "нападател" да си е свършил работата  Wink
Прахчето е дочакала мъжа и са свършили, каквото са свършили. Сега и Лоли да каже, успя ли да дочака или заспа на дивана  Whistling
Кали, успех на прегледа и с процедурата  Praynig А тоз сладур на аватара ти от сега е рокаджия май   superuu
 afwitch много бързо прелиташ. Да не са ти отказали спирачките на метлата  hahaha. Айде, чакаме те да се върнеш
Аз да ви се оплача. От три дни се влача с една хрема. През час смуча инфлуцид, ама ефект за сега нцъ  Crossing Arms И днес работя каквото работя и най-късно 4 ч. мисля да съм си събрала багажа и   tiptoe
Хубав ден!

Последна редакция: сб, 21 апр 2012, 09:37 от ant G

# 161
  • Мнения: 39 248
Омаах една мазна баница с боза и пак съм гладна  Crossing Arms
Кали, душицо стискам палци до посиняване.

Последна редакция: сб, 21 апр 2012, 09:38 от sigma

# 162
  • Мнения: 1 086
еееее, мой ли такова нещо, сега трябва и баница и боза да си правя...... много съм пощелива  Mr. Green А мислих да се върна в кревата Crossing Arms

# 163
  • Мнения: 39 248
Лолитке, ми цоцай боза- тия балони требва да станат бидони  Joy
Да ви пусна ли една снимка да ви покажа от боза какво съм сътворила  :hahaha

# 164
  • Мнения: 1 086
За съжаление само дупето ми става на бидон от нея...знаеш ли голко много захар й се слага?!

Пускай снимката до де не се е събудила анти спам организацията  Joy

Общи условия

Активация на акаунт