Прочистване на организма от паразити

  • 881 472
  • 1 333
  •   1
Отговори
# 75
  • BG
  • Мнения: 390
Много интересна тема.

# 76
  • Мнения: 0
Да, има разлика м/у екстракта, който може да се направи от малки плодчета-зелен орех и тази която е от плодовете на дърво- черен орех, но някъде бях прочела че и двете вършат работа, иначе рецептата по ХУЛДА КЛАРК е с екстракт от черен орех, може да прегледате тук http://huldaclark.drbiomaster.com/?page_id=24  ,а книгата да изтеглите от спиралата http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=80&LangID=0&Letter=%CA

# 77
  • Мнения: 0
Иначе като личен опит съм пробвала прочистване на черният дроб на два пъти през пролетта тази година- март/за сефте/ и повторих през май и установих, че още на първият път съм се изчистила доста добре - такава шлака се изхвърли #Crazy......... приложих този метод http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/1949780/an/0/page/0  ,а иначе известно време аммммм не много сериозно прилагах и тройчатката - пелин, екстр. от ч. орех и карамфил има го тук http://www.zemianazaem.com/archives/162  сега смятам да се поизчистя малко с тройчатка ноооооо по-сериозно, като ще почна с тиквените семки и накрая като дойде следващото пълнолуние ще почна и дробчето щото идват хладните месеци с повечко застояване, хапване и пийване  Joy

# 78
  • Мнения: 8
Здравейте,

Тъй като почти никой не пише за реалния резултат, азще призова за описания - какви изпражнения, какви неща изхвърляте по време и след пречистването? Ще помоля, поне тези които са пробвали тиквени семки, тройчатка и отвара от ленено семе, както и прочистването с вода с морска сол - разкажете какво... изхвърлихте.
Аз мисля съвсем скоро да направя нещо, което масажиста на приятелката ми и няколко негови познати са пробвали и по-скоро визуално ужасяващия РЕЗУЛТАТ, но за сега само това, защото точната програма не я знам (става дума за MMS и Рициново Масло в огромни количества разпределени в 20-30 дневна програма).

Та въпросния човек (както и останалите опитали процедурата) изхвърлят с изпражненията огромно количество от няколко вида бели червеи - мъртви, разбира се. Масажиста на приятелката ми спомена, че по някое време е започнал да изхожда и изпражнения, с оплетени в тях организми със вид на червени тънки влакна. Той се е интересувал какво представляват, но засега няма резултат от проучването.
Той твърди, че повечето от тези неща се хранят с всички там храни с добавки, ГМО и прочие, и че всички хапове витамини и минерали, които се приемат по изкуствен път ги карат да мутират и да се превръщат в най-разнообразни същества.

Ще допълълвам информацията, а и ще споделя рецептата, защото това го научих преди няколко часа. Като започна да правя програмата ще споделя и личен опит, а за най-смелите и снимков материял;)

Поздрави и очаквам вашите не толкова лицеприятни, но изключително важни "фекални" откровения.

Мерси

# 79
  • Мнения: 8
А, и да добавя - според въпросния масажист, няма човек в днешно време, който да няма подобни неща в себе си, поради простата причина, че това, умишлено или не, е една прекрасна част от здравната конспирация. Всички ни обръщат внимание на Е-тата, от които много страшни цифри като "Е-300" (Аскорбиновата Киселина), всъщност значат "Витамин C". Но кой казва, какви познати и непознати организми могат да живеят във всички тези благоприятни за живот "безопасни" и "полезни" храни? Как им влияят всички ваксини, които ни бият задължително още с раждането и всички хапчета, които имат ясен ефект за нас, но очевидно, съвсем мъгляв, когато се сетим, че с тези медикаменти се хранят и паразитите в нас?

# 80
  • София
  • Мнения: 864
и на мене би ми било интересно за резултатите- аз мога да споделя за прочистване на черният дроб което съм правила- ами излезнаха доста камъни- зелени, жълти на цвят. Личеше си, че това си е отделно от изпражненията. И да си призная честно- като ги гледах много се радвах.Защото изхвърлях нещо, което не ми е нужно.
Другото, което ми се случи и знам е, че при пиенето на Пелина известно време отново при чистенето на паразити имах такъв сърбеж на ануса, че не можех да си намеря място. Изпих няколко чаши с топла вода, ходих до ВЦ-то и сърбежът изчезна. Но червеи не видях де. Или поне не с просто око:)

# 81
  • Мнения: 56
Аз по-напред в темата споменах, че съм правила няколко вида прочиствания и сега ще споделя резулатите.
-прочистване на дебелото черво със солена вода всеки месец в продължение на 1 година - нищо особено, просто се изчиства идеално целия храносмилателен тракт. Нямам по-особени наблюдения.
-2 пъти правих прочуставне на черния дроб със зехтин и сок от грейпфрут - първия път изхвърлих зелени камъчета, втория път нямах.
-3 седмици антипаразитно и анти-гъбично прочистване с ММС - не видях нищо особено в изпражненията, но имах първата седмица сериозна кашлица и отделях много слуз през носа и гърлото, а съм от доста време на предимно сурова раст.храна, не консумирам месо, риба, яйца и млечни продукти, освен инцидентно, 1 път на 2-3 месеца долу-горе.
Ще се радвам и другите да споделят за резултатите!

# 82
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Няма от къде да взема пелин за жалост. Започнах с черен орех и спрях от мързел, но тази седмица ще започна по-редовно. Също купих карамфилчета, защото четох, че е хубаво вечер преди лягане да се дъвче по едно.

Благодаря ви за споделеното.

# 83
  • TX
  • Мнения: 590
Здравейте,

........
Та въпросния човек (както и останалите опитали процедурата) изхвърлят с изпражненията огромно количество от няколко вида бели червеи - мъртви, разбира се. Масажиста на приятелката ми спомена, че по някое време е започнал да изхожда и изпражнения, с оплетени в тях организми със вид на червени тънки влакна. Той се е интересувал какво представляват, но засега няма резултат от проучването.
Той твърди, че повечето от тези неща се хранят с всички там храни с добавки, ГМО и прочие, и че всички хапове витамини и минерали, които се приемат по изкуствен път ги карат да мутират и да се превръщат в най-разнообразни същества.

Ще допълълвам информацията, а и ще споделя рецептата, защото това го научих преди няколко часа. Като започна да правя програмата ще споделя и личен опит, а за най-смелите и снимков материял;)

Поздрави и очаквам вашите не толкова лицеприятни, но изключително важни "фекални" откровения.

Мерси

ауууу с нетърпение очаквам инфо и най-вече снимков, а защо не и видеоматериал на находките вътре в нас  Mr. Green

Ето настана време за да споделя опит от триоцата седмицата преди русалската неделя набрах орехчета от чист район големи колкото маслини от по едрите, изпълних точно рецептата по книга 40 дни и ....също тогава набрах и пелин от същия чист район. Изсуших го. края на септември започнах с ореховата настройка за седмица, после пелина сух-беше гадно ( в него период попитах тук да не бъркам нещо) После си купих от био магазинче карамфил, направих теста за годност в чаша вода- като пиронче беше - супер. И с него седмица. ...

И тук е момента да кажа че нито изаках звяра, нито ми пораснаха крила, но се надявам от тази горчилка дето погълнах да има файда.

Може би пак ще направя със същата моя настройка и през март...

# 84
  • Мнения: 1 131
Здравейте.Записвам се да следя темата  Peace

# 85
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
От къде се купува ММС?

# 86
  • Мнения: 8
Diki, мисля че на www.mmsbulgaria.com ще има опътване по-точно. Аз още не съм се възползвал.

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 3 974
Това го видях вчера във фейсбук, някой пробвал ли го е:

Цитат
КОПИРАЙТЕ ГО И ГО РАЗПРОСТРАНЕТЕ, МОЖЕ НЯКОМУ ДА Е НУЖНО!
Получих преди дни от една особа от Сараево тази рецепта на базата на ДЖИНДЖИФИЛ + МЕД и ето ме всред "нормалните" без болки хора. Женицата е имала карцином на ендокринната жлеза и е била на апарат 18 дни. Минала без операция и химиотерапия...пръщи от здраве. Съвестта ми ме задължава да споделя това с всички, които имат някой нуждаещ се от помощ!
Ето и рецептата:
- два по-големи корена джинджифил се обелват и рендосват на най-ситното ренде, може и с чопър, и се смесват с 1/2 кг домашен мед...сместа се консумира 3-4 пъти дневно по лъжичка.
Да се ползва само НЕметална лъжица!
Първите резултати се усещат след 2 до 3 дни...просто вдига и мъртвите!!!

# 88
  • Мнения: 289
Ей това ми е настоящият проблем - какъв е смисълът да ползвам керамични ножове и белачки, когато накрая настържа всичко на металното ренде? Та и в тази рецепта - първо стържеш джинджифила (най-вероятно на метално ренде) и после НЕ трябва да използваш метална лъжица. Ами той целия джинджифил е минал през метала, че и престоява няколко дена.
Вафличке, не ме разбирай погрешно. Нищо не казвам за рецептата - аз джинджифил обожавам. Само си казвам какъв ми е кахъра. Може пък някой да има решение.

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 3 974
Ей това ми е настоящият проблем - какъв е смисълът да ползвам керамични ножове и белачки, когато накрая настържа всичко на металното ренде? Та и в тази рецепта - първо стържеш джинджифила (най-вероятно на метално ренде) и после НЕ трябва да използваш метална лъжица. Ами той целия джинджифил е минал през метала, че и престоява няколко дена.
Вафличке, не ме разбирай погрешно. Нищо не казвам за рецептата - аз джинджифил обожавам. Само си казвам какъв ми е кахъра. Може пък някой да има решение.

Не съм го писала аз, във фейсбук го видях. И на мен ми е странно това с лъжицата, ако реша да го пробвам ще го правя в еднодневни дози.

Общи условия

Активация на акаунт