Мъжете ви харесват ли ви гримирани?

  • 5 118
  • 122
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
Моят определено не!
Като ме види редовния му въпрос е: "Пак ли си се нацапотила?" Днес пък като ме видя да си слагам руж ми каза, че "това нещо" хич не ми отивало. Дали защото е свикнал да ме вижда негримирана по принцип, не иска да ме вижда по друг начин? Не знам, ама е дразнещо Rolling Eyes Очаквам да ми каже, че съм прекрасна, а той... Crossing Arms
Как е при вас?

# 1
  • Мнения: 1 493
Същото !
Аз лично смятам, че гримирана изглеждам много по-добре.
 newsm78

# 2
  • Мнения: 8 450
Ами предполагам,че ме харесва,защото ме поощрява да се гримирам.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Харесва ме гримирана, но казва, че негримирана съм по-хубава  Flutter - нещо, което не ми се вярва!  Joy

# 4
  • Мнения: 612
И моя не ме харесва особено като съм гримирана.  Thinking А с грим започвам да приличам на човек, иначе  Confused. Мъже  newsm78.

# 5
  • Мнения: 8 505
За мое голямо щастие-НЕ Sunglasses

# 6
  • Мнения: 3 223
Моят също ме предпочита в натурален вид. Добре че и аз по принцип се харесвам без грим. Не че не оценява, когато се понаправя Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 331
Да, харесва ме. Но пък, от друга страна, никога не е държал да съм гримирана. Например вкъщи никога не бих сложила грим. Но когато излизаме, го правя и той често отбелязва колко съм хубава Crazy

# 8
  • Мнения: 384
Когато ме види с грим реакцията му е ЗАЩО СИ СЛОЖИЛА ЦВЕТОВЕТЕ НА ВОЙНАТА?!Така,че ако се гримирам се научих да е възможно най-семпло.А като от една година ме вижда само сутрин и вечер за по час,естествено не съм в най-добрата си форма тогава #Silly

# 9
  • София
  • Мнения: 2 896
Повечето мъже май не харесват, или по-скоро не искат ТЕХНИТЕ жени да са гримирани, ама иначе по улиците се заглеждат по най-наклепаните(поне моите гаджета така са били).

# 10
  • Мнения: 1 798
И моят казва , че без грим ме харесвал повече , но не вярвам Naughty. като измита чиния съм , бяла, светла, без нищо на лицето, ужас...

# 11
  • Мнения: 3 153
Моят също ме харесва без грим, което ме устройва, защото не обичам да се гримирам!

# 12
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Ооооо, пак си се правила на хубава Laughing
Аз така или иначе рядко се гримирам, то и затова като го направя го забелязва.

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Повечето мъже май не харесват, или по-скоро не искат ТЕХНИТЕ жени да са гримирани, ама иначе по улиците се заглеждат по най-наклепаните(поне моите гаджета така са били).
hahahaЗащото не ги поглеждат отблизо, затова.
А и се заглеждат, защото силният грим се приема като знак, че жената е достъпна.
За щастие, мъжът ми ме харесва и без грим. Така или иначе, аз се опитвам да се гримирам съвсем лекичко. Номерът е да не изглеждаш "гримирана".

# 14
  • Мнения: 1 290
before and after make up Mr. Green




 hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт