Нощно кърмене и сън?

  • 364
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Майчета,как заспиват децата ви след кърменето??при нас започва едно въртене и сумтене след като я сложа в леглото й и така...около час ShockedСили не ми остават CryНе стига че се буди на 2-3 часа,ами като сложиш и времето за заспиване...
Дали не е заради коликите? newsm78
споделете опит,моля

# 1
  • Мнения: 3 591
хехе - ми ти си щастливка, като спите по 2-3 часа:-)
Ние ядем на 20мин до 60 минути. Обикновенно заспива докато суче, ама аз докато му сменя пампата след кърмене(понеже я пълним на всяко папане) се сабужда. Слагам го на леглото - ако заспи-заспи. Ако мрънка- пак на цицата докато се успокои. Понякога не иска да суче пак, ами само да се опира на голо и се успокоява. Като заспи и го оставям. Понякога пък след папане си се кокори спокоен докато заспи.
А и да се похваля, качили сме досега 230 грама Mr. Green

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
При нас този проблем беше решен по най-лесния начин - като бебето остава в леглото при мен Grinning Не знам как ти звучи,но за повечето мами е удачен вариант и осигурява почти непрекъснат нощен сън без пълно разбуждане нито на бебето,нито на мамата Grinning
За да ти стане лентичката ползвай не HTML,а UBB-кода Grinning

# 3
  • Мнения: 1 559
 Не знам допада ли ти предложения от Хедра вариант, но аз откакто спя заедно с бебока успявам да се наспя и да съм адекватна на другия ден  Partyчувствам се съвсем различно,а и бебо суче, когато си поиска през нощта(на сутринта дори не помня колко пъти е папал), което е важно и за неговото наддаване и за моята лактация и ...за спокойствието на мама,татко и бебо Grinning

Общи условия

Активация на акаунт