бременност

  • 1 582
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
 здравейте! на 22.04 трябваше да ми дойде но,ми закъснява veche 6ti den,a e vinagi redoven i tochen.Vseki den ot po4ti 10 dena,ako ne i poveche mi e losho,gadi mi se.Nqmam pylnocennen syn prez noshta,a sutrin ne moga da si otvorq ochite,koma li da stana ot legloto.Prez celiq den  mi e izmoreno,iznerveno.Dosta emocionalna i mnogo promenlivo nastroenie.korema mi e mn podut,kato za cikyl,gyrdite mi me bolqt i sa stanali po-golemi.Imam kiselini i raztroistvo,bolki v krysta,glavobolie.Postoqnno qm,ne ponasqm nqkoi mirizmi.Ot sorta na pyrjeno,nqkoi aromati na parfiumi i t.n.Pravih si testove 4 i vse sa otricatelni,no ne sutrin,a sledobed.Cigareniq dim,syshto ne mi ponasq,a pyk sym pushach.Hodih pri ginekolojkata mi,tq mi mi kaza,che trqbva da mi zakysnee 10 dena,za da mi otchetata testovete tochen rezultat Sad:S Bremenna li sym? :S

# 1
  • Мнения: 6 320
Моля, пишете на кирилица - в нашия сайт това е задължително.
Моля, ориентирайте се към тематичен подфорум (Искам бебе, Бъдещи майки), тъй като тук в Правила, условия и указания се задават конкретни въпроси към модератори и администратори, свързани с ползването на сайта и не е място за дискусии.

По въпроса - няма как някой да разгадае онлайн дали има или няма бременност при положение, че тестове и гинеколог не могат да дадат категоричен отговор. Изчакайте още няколко дни и ако цикълът Ви не дойде дотогава, си направете нов тест, най-добре е сутрин, когато хормонът ЧХГ (човешки хорион-гонадотропин) е в най-висока концентрация в урината.

Общи условия

Активация на акаунт