Аериус преди раждане???

  • 1 172
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 309
Здравейте,
някоя от вас да е пила Аериус, хапчета преди раждане!? Оказа се, че съм алергична към някои болкоуспокояващи и упойки и ми го предписаха по едно на ден!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 217
Пила съм след шести месец по същите причини. Не се притеснявай.

# 2
  • Мнения: 309
  bouquet Започнах да се вкарвам в едни филми......

# 3
  • Мнения: 4 070
Ами не знам дали това ще те успокои, но моят син пие сиропа от няколко месеца и лекарят му каза, че можел да се пие- дори от малки бебенца- в продължение на една година, бил възможно най- изчистения продукт на пазара. Wink

# 4
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
аз също съм пила преди секцио и сега преди второто, отново ще пия ,именно заради алергия  Peace

# 5
  • Мнения: 309
След като го пихте, предполагам нямахте никакви проблеми с обезболяващите и упойките при раждането, нали?

# 6
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
предвид това, че аз имам сериозна медикаментозна непоносимост (от 11упойки 9 са ми положителни към чувствителност ), всичко мина повече от перфектно ...между другото и в деня на самата операция има предписание за определена доза Урбазон и Алергозан  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 217
Дори и да си пира Ериус, в самият ден на процедурата пак си правят един вид застраховка с Урбазон. Спокойно. Когато работят с алергични хора се подготвят за всякакви ситуации....Не са толкова кухи...

Общи условия

Активация на акаунт