Злояди ли са вашите деца?

  • 1 742
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
Нашето Гоги много злоядо,вече незнам какво да го правя.Вечно не е гладен,ставам на маймуна  smile3533 докато го храня.Все още му пасирам храната ,иначе му се повдига.А има 8 зъба,не му ли стигат?Много ме ядосва като не иска да яде. smile3511Какво да го правя?

# 1
  • Мнения: 7 831
Има доста теми по твоя проблем, пусни една търсачка.

Иначе аз препоръчвам - глад.

Успех в избора Simple Smile.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 999
Иначе аз препоръчвам - глад.

Абсолютбо подкрепям.

Само глад оправя нещата, за да не стане злояд възрастен като мен и мъжа ми  ooooh!

# 3
  • Мнения: 369
и моята принцеска е злояда мисля че това при някой е някакъв перид Simple Smile.Когато беше малка (сега е на 2г и 9м) някъде до 1г и 5м ядеше всичко ама не пробираше ,но след тази година и половина направо ме шашна  #Crazy.Спря да яде :това не ми се яде ,онова не ми се яде  Crossing Arms: Няма проблем оставам я гладна ,но тя неогладнява newsm78.Сутрин от 5-6 месеца спря и закуската . Не я насилвам но до обяд седи гладна .Страх ме е да не получи някой гастрит от това гладуване .Но пък иначе на килограмите не ни личи да не яде .Надявам се като тръгне на детска покрай децата да се оправи .Така цхе спокойно не е злоядо твойто дете ,но в никакъв случай не го насилвай съвсем ще се откаже от него.И никога не мусипвай много в чинията ,защото като види много то ядене съвсем ще се стрсне .Успех на всияки мами

# 4
  • София
  • Мнения: 4 865
не знам дали са злояди. когато не са гладни - не ядат. не им предлагам нищо по-различно от това, което ядем ние с баща им. като огладнеят достатъчно, винаги тичат на масата. знам, че габриела често не закусва в детската градина, но това до момента не ме е тревожило....

# 5
  • Мнения: 1 489
И ние сме злояди.Остави го гладно и не му давай вафли,бисквити и други подобни,да видиш как ще огладнее и ще си иска.

# 6
  • София
  • Мнения: 270
Моето пък май яде повечко feeding. Колкото ядене й дам, толкова изяжда. След един час може да седне да яде с баща си. Има ли някой на масата, му се бърка в чинията, сякаш не е яла цял ден eat. Имам притеснения да не стане дебела. И без това сега, зимата се движи много малко, няма къде да топи килограми. Още малко да порастне ще я запиша на някой спорт. Представям си тогава какъв апетит ще й дойде smile3555

# 7
  • Мнения: 641
Злояда е и още как, обаче на периоди. Имало е дни когато е карала само на кърма (за след годинка говоря)... Обаче като се "разяде"  става страшно Simple Smile.
 Не упорствам, то и на мен някой да ми тъпче насила в устата най много да  Sick. Ето и  днес не е закусвала от обяда изяде само половината, ама тя е много жизнено дете по цял ден тича, катери разни мебели, може да ходи навън час и половина преди да поиска да я гушна та си мисля, че е от зъбки сега.
Не му се карай, ако не яде - не яде, гладът е добър съветник, както са ти казали и другите.

# 8
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Моето не е злоядо. Никога не съм му броила лъжиците,
дори вече се храни сам. Яде толкова колкото сам реши и си е
много добре.

# 9
  • sofia
  • Мнения: 1 184
"Злояд " е в къщи, а в Дг омита всичко и за още пита. На мен ми е пределно ясно- в къщи между храненията си похапва нещо-солети,бисквити и т.н. А в ДГ между храненията има само вода  Wink. Глад му е майката.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моето не е злоядо. Никога не съм му броила лъжиците,
дори вече се храни сам. Яде толкова колкото сам реши и си е
много добре.

I moeto ne e злоядо, доста си хапва

# 11
  • Мнения: 46 436
Не, лакома е, даже когато проходи се пусна към мен, защото влязох в стаята с една чиния с ядене  Joy

# 12
  • Мнения: 1 214
Злояда е ,но на периоди.Понякога като и дойде кефа да ьяде,чак не мога да повярвам,че  не е искала да яде преди.Но радостта ми бързо се изпарява-периодите на ядене са много по-кратки от тези на неядене.Интересното в случая е ,че когато е в злояд период  си ходи нормално по голяма нужда.Чак се чудим с баща и от къде го взима  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 3 098
Моята дъЩери4ка беше много лакомо бебе и впоследствие дете с голям апетит HugНадявам се така да е PraynigНо пък си е кпризна_определени храни не яде в някои моменти и аз не я насилвам. Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 389
Злоядо е и ако не го нахраня на сила няма да огладнее.Пробвала съм и цял ден стои гладен и не посяга към храната.А аз не издържам и ми е криво като знам,че не е хапнал.Така,че с глад не става.Педиатърката каза,че не бива да пропускаме хранене.Може 2 залъка да хапне,но да хапне нещо,иначе се свивало стомахчето и по-лошо ставало.Разходки и чист въздух и движение повече и все си е така.Но не е хърбав и е много жизнен,чак се чудя от къде толкова енергия.

Общи условия

Активация на акаунт