за настинките и грипа

  • 756
  • 4
  •   1
Отговори
здравейте мами,
да ви попитам и аз нещо. Моя син е на година и половина и откакто тръгна на градина почна много да боледува. За съжаление почти всички настинки или вируси завършват с антибиотици, обикновено парацетамола не помага. Кажете какви методи  и лекарства използвате да лекувате кашлица, хрема, разтройство, повръщане и т.н.

# 1
  • Мнения: 2 082
с повечето деца става така ,когато тръгнат по ясли и градини.срещу вирусите антибиотика не помага-избягвай го,освен ако няма усложнения,като бронхит,пневмония....давай му нещо за имунитет-Фор кидс/сироп /е добър,но ескъп.лекувай повече с нар.медицина/вижБаба каза/от какво боледува детето ти?скоро излекувах моят син от херпангина без антибиотици -по възможност гледам да ги избягвам,въпреки,че първата работа на лекарите е да ги изпишат за да се застраховат.това първо дете ли ти е?

# 2
  • София
  • Мнения: 499
Имуностимулатора,който има предвид "nano" се казва ADLIQUID FOR KIDS, наитина е много добър, струва 35-36 лв. Давах то на сина ми от годинка и много добре му се отрази! Grinning

# 3
  • Мнения: 175
И аз мисля че трябва да даваш някякъв имуностимулатор поне да избягвате антибиотика,още повече детенцето има контакти с деца.Аз давам коластра на Аква сорс за укрепване на имунитета ,за кашлица-сиропа на д-р Тайс,за хрема-Виброцил.

# 4
мерси за отговорите ви. Триабва да взема някакъв стимулатор за имунната система. Аз съм чувала за Аква сорсе обаче незнам дали са подходящи за деца. Пишете ако знаете нещо повече за тях.

Общи условия

Активация на акаунт