СЛИМ ПАМ - давайте отзиви момичета...

  • 187 506
  • 288
  •   2
Отговори
  • варна
  • Мнения: 4
Здравейте мами, много дълго рових за продукта Слим Пам на д-р Памуков, но освен похвали и описание на продуктите му от негово име... нищо...не намерих нито форум, нито инфо от първа ръка, Моля ако някой е опитвал да се справи с килограмите си с тези добавки да сподели....

# 1
  • Мнения: 0
аз съм  пила хеле пам на памуков- невероятен ефект-10 кг надолу

# 2
  • варна
  • Мнения: 4
супер, аз го купих, но сега няма хеле пам, новия продукт е слимпам и уж е по-добър от стария, дано има ефект и при мен, а колко време го пи??

# 3
  • Мнения: 218
kremi1975 ще чакаме да споделиш има ли ефект.И аз търсих коментари из форуми за този Слим пам,но понеже нищо не намерих се отказах да го поръчвам.

# 4
  • Мнения: 13
аз съм  пила хеле пам на памуков- невероятен ефект-10 кг надолу
Аз шпоръчах за майка ми по препоръки на нейна приятелака, която го е пила в продължение на 6 месеца плътно и има поне 10кг видимо надолу!!Майка ми се вдъхнови и реши да опита, но ефект ни казаха, че може да се очаква след поне 2 месеца постояненн прием, все пак е на билкова основа?!Ако някой има отзиви, нека сподели тук?!

# 5
  • Мнения: 399
Здравейте,момичета! Знаете ли дали го има този продукт в аптечната мрежа? Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте,момичета! Знаете ли дали го има този продукт в аптечната мрежа? Rolling Eyes

Здравей, в аптики Лечител го има. Поне миналата година го имаше, провери.


Момичета как успяхте да свалите с този продукт излишните килограми? Изпих 2 опаковки чай и хапчета и нищо  Sad

# 7
  • Мнения: 399
Тази вечер почвам Слим Пам - чай и капсули.Майка ми също.Ще споделя за ефекта при нас двете. Peace

# 8
  • Мнения: 16
ще чакам да кажете някакво мнение, че мисля и аз да си го купя Simple Smile щом е на билкова основа, дано поне не ни навреди, дано обаче има ефект Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 095
аз съм  пила хеле пам на памуков- невероятен ефект-10 кг надолу

Дай снимки да видим разликата Wink

Тук най- не вярваме на прясно регистрирани потребители, които хвалят яко някакъв продукт.
Не е лично отношение, надявам се да не се засегнеш, Краси Simple Smile

# 10
  • Мнения: 399
Аз изкачвам още и тогава ще пиша за ефекта...само 10 дни го пия и то през вечер...след още десетина дни ще се кача на кантара и ще видим. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 16
мамина , а усещаш ли се по различно, апетита намаля ли ти ? то най бързо се вижда коремчето, то понамалява най първо, поне при мен Simple Smile

# 12
  • Мнения: 399
Ами да,съдейки по дрехите,има полза!  Peace Аз всъщност коремче почти нямам...моята цел е скромна - само 3 килца и ако може предимно по бедрата! Laughing
Но чая е много кофти на вкус,направоо... Sick ,а подсладен ми е още по-гаден  Tired ...както и да е,пие се някакси! Crazy  Laughing

# 13
  • варна
  • Мнения: 4
здравейте момичета, при мен вече месец минава  а ефект никакъв, нито кило надолу, нито пък ходя до тоалетната по-често, аз по принцип съм с тежък хроничен запек, та ходя на 7 дни веднъж, очаквах да вземе тоя чай да ме оправи , ама не....не мисля повече да го купувам, след кат оне ме разхлабва значи няма и да ми действа, защото до колкото знам действа точно по този начин...това е ще пробвам нещо друго, може би чайчето 7-те билки ще видя...

# 14
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен,регистрирах се защото съм пила слим пам и днес се замислих дали да не започна отново да го пия,но реших все пак да попрочета отново какво има в интернет и попаднах на вашата тема Simple Smile имах да свалям не повече от 5кг. и търсейки в интернет  нещо с което ще постигна този ефект попаднах на слим пам,всичко което прочетох в сайта на д-р. Памуков ме заинтригува и ми се струваше възможно но се учудих че няма никакви други отзиви в интернет за него но все пак реших да си го купя.Изпих 2 опаковки,като пиех чая сутрин и преди вечеря,а капсулите сутрин,започнах и да спортувам и в резултат свалих 5 кг. На вкус наистина е ужасно.Първоначално не усещах никакъв ефект,след 2 седмици може би установих,че ходя на тоалетна по-често отколкото обикновенно а и сама се чувствах по-лека.След първият месец вече виждах резултат върху дрехите си,а и приятелите ми започнаха да ми казват че видимо съм отслабнала.От както не го пия са минали 2 месеца и половина,спрях го защото достигнах желаните килограми,спрях и да спортувам.Днес се премерих и съм качила 1 кило а и някак си не се чувствам добре в кожата си,проблемните ми зони са корема и паласките.Искам да сваля още кила и може би ще поръчам отново слим пам,за да се сложа във форма отново.

Общи условия

Активация на акаунт