чай и плодове от днес

  • 517
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте от днес съм на лечебен глад. надявам се да устискам до 14 февруари:)) но ако не се чувствам добре ще се огранича с по-малко. ще пиша тук за мотивация:)

# 1
  • Мнения: 5 317
Успех Peace.
Аз не мога да остискам цял месец на плодове и чай Naughty.
За лечебния глад не трябва ли да се консултираш с лекар newsm78?

# 2
  • Мнения: 235
Мислиш ли че е добра идея да караш така цял месец? Все пак продължителното гладуван (максимално 20 дни) е най-добре да е под лекарски контрол. Възможно е да се понижи значително нивото на кръвната захар, което е доста опасно. Понеже съм прилага този режим бих те посъветвала да започнеш с 10 дни и съответното захранване след това, и след месец-два още един етап от 10 дни. Ти си решаваш. Успех Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 499
Здравей, аз също съм на плодове и чай от вчера.Все още ми е малко търсене, но ще се справя, само че аз съм решира да гладувам 20дни.Желая ти успех,както и на себе си! Praynig

# 4
  • Мнения: 217
Мои4ета внимавайте ,когато сте на тази диета не трябва много физи4еско натоварване,пове4е по4ивка,най добре в къщи колкото може пове4е време в леглото,повтярям никакво физи4еско натоварване Naughty

# 5
Благодаря ви момичета за подкрепата, както и съветите.Ако ми стане зле ще го прекъсна. може да се каже , че съм под лекарски контрол, защотот съм от лекарско семейство, но ме разубеждават Simple Smile) Аз дълги гладувания не съм правила, но съм се разтоварвала на вода, даже веднъж съм стигала до 10 дена само на вода.
Здравей, аз също съм на плодове и чай от вчера.Все още ми е малко търсене, но ще се справя, само че аз съм решира да гладувам 20дни.Желая ти успех,както и на себе си! Praynig
чудесно, можем да се поддържаме заедно. Аз дотук съм добре,но днес съм си позволила малко повече плодове от допустимото- засега съм на 1 кг смятам още поне две ябълки да изям Simple Smileнай трудното е с кафето  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт