ВСЕКИДНЕВНО ПОВРЪЩАНЕ!?!

  • 1 060
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 371
От един месец синът ми повръща всеки ден поне по веднъж smile3514!!! Като бебе не е било така, а сега немога да го позная- отслабна, прежълтя, нощем не спи, буди се с рев smile3518. Вече не си спомням откога не съм спала нормално!!! Започнах да си мисля за "бабешки работи" -(уручасване има и  "подходящ" човек, който да го прави), като нямам друго обяснение. Моля дайте ми съвет, на някой случвало ли се е такова нещо!!! Бляагодаря предварително!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 884
Краси, моят син започна да повръща по около 5-6 пъти на ден след навършване на 6 месеца и не спираше до 1 г и 4 м. Никакви лекарства и лекари не помагаха.
Ще ти дам един съвет, който ми спести всичките мъки занапред-заведи малкия на хомеопат. Моят си пи Арсен 3 дни и на 4 спря, просто спря да повръща.
Не губи време. Успех!

# 2
  • Мнения: 1 840
Според мен трябва да му напрапвиш изследване на урина - може да има възпаление на пикочните пътища. Пиелонефритът има подобни симптоми - повръщане, бледност на кожата, неспокоен сън нощем, понякога температура. Може и да не е това, но за да се изключи като възможност - дайте една урина за изследване.

# 3
  • Мнения: 666
 Големия ми син започна да повръща редовно след 1,5 м , но според мен повечето случаи беше от липса на апетит , а аз го тъпчех и той повръщаше , така че давай му по- помалко храна и по на често , но е добре да го изследваш

Общи условия

Активация на акаунт