Количка - на старо или нова?

  • 1 173
  • 10
  •   1
Отговори
Колебая се дали да взема количка нова - Бертони Имола, Чиполино Бевърли Вип, Маг Инглънд Принцес (Рол?) или на старо Чико - все за около 200 лв!

Чудя се някой може ли да ми даде съвет newsm78 Embarassed Rolling Eyes?

# 1
  • Мнения: 2 309
Ако на Чико е в добро състояние те съветвам да вземеш нея-имам приятелки с изброените от теб модели и не са особенно доволни.Защо не разгледаш на Кенгоро триколката.Хубава е и е с предно колело което се върти на 360 градуса,което я прави страшно маневрена

# 2
  • Мнения: 643
От новите изброени, маг енглънда е най добрия вариант, хем е голяма, хем е манелрена, и доста по лека, от другите две. Но Чикото си е Чико. Само, е да знаеш, че Чикото струва нова 260 лв., но незнам дали вече може да се намери.

# 3
  • Мнения: 179
Само, е да знаеш, че Чикото струва нова 260 лв., но незнам дали вече може да се намери.

Нова количка Чико от цитирания модел струва 280 лв.   Naughty и доколкото знам са спряни от производство. Може да се намери някъде остатъчни бройки!

# 4
  • Мнения: 5 228
Аз бих си купила маркова количка на старо, стига да е запазена, разбира се. Количките на Чико (и другите по-скъпи марки) са много по-удобни и лесни за каране, като цяло са много по-добри в повечето отношения.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
какво са тези колички на чико за 280 лева?Аз само лятна за толкова съм виждала

# 6
  • Мнения: 8 505
Залагам на нова.Не бих си купила количка на старо Crossing Arms

# 7
  • София
  • Мнения: 2 708
Чикото си е Чико, а и Пик ъп-а им е доста сполучлива, маневрена, лека, удобна ...

# 8
  • Мнения: 5 228
какво са тези колички на чико за 280 лева?Аз само лятна за толкова съм виждала

Chicco Pick up струва толкова. Чувала съм само добри отзиви за тази количка.

# 9
  • Мнения: 643
Сори, просто при нас в Добрич, като гледах количкатаа, е преди доста време, беше 260лв. Затова съм назовала тази цена, а може и да греша.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
На мен 260 лева не ми се вижда много за количка Чико.При полоцение,че ще я ползваш и за лятна.

Общи условия

Активация на акаунт