za mamite v usa?

  • 817
  • 8
  •   1
Отговори
zdraveite,za parvi  pat vlizam v tozi sait i mi staan mnogo interesno 4e ste mnogo otziv4ivi.az imam edin vapros kam mamite v usa i 6te sam mnogo blagodarna da mi pomognete,bremenna sam v 21vata sedmica i iskam semeistvoto mi da me poseti.omajena sma za amerikanec(neznam dali vaob6te tova ima njakakvo zna4enie pred posolstvoto)njamam nito edin den nelegalen i s dobra kreditna istoria.iksma da pokanja maika mi ,ba6ta mi i brat mi .brat mi e sas spina bifita i 6te otide na intervu s maika i tatko za6toto toi e s pridrujitel.kakvi sa 6ansovete da polu4at vizi?kak mislite?blagodarja vi predvaritelno.pozdravi a na bremenite leko bremeneene

# 1
  • Мнения: 948
Добре дошла!

Първо: за да четат и отговарят повече хора на въпросите ти: пиши на кирилица (бутонче за 'кредор' когато пишеш съобщението).

Роднините ти трябва да докажат, че ще се върнат във България, а ти - че можеш да ги посрещнеш и издържаш докато са в САЩ: те прилагат писма от работодатели, свидетелства за имоти във България, студентски книжки, възрастни родители, всичко за което се сетите, което доказва връзка със страната. Ти пишеш писмо - покана, в което обясняваш за колко време идват и защо, къде ще отседнат, кой ще финансира престоя.

Всичко е описано на страницата на консулството:
http://sofia.usembassy.gov/consular-bg.html

Късмет!

# 2
  • Мнения: 217
Мишолина ти го е казала най-важното-да докажат връзка с България.Аз също изпращах покана на майка ми докато бях бременна и си взех бележка от болницата,на която пишеше коя е датата на която се очаква да раждам,а в поканата написах,че тъй като раждането на детето ни е много важен момент за нас,то много държим майка ни да присъства Wink.Дадоха и виза Party
Успех и на теб и питай пак ако има нещо Hug

# 3
  • Мнения: 299
Здравей,
ето тук скоро се обсъждаше същия въпрос http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=61230.0
Успех

# 4
  • Мнения: 2 257
че тъй като раждането на детето ни е много важен момент за нас,то много държим майка ни да присъства Wink.Дадоха и виза Party
Първо да ти кажа, че очите ми остават в синовете ти, всеки път като пишеш - много са хубави, да си живи и зрави! И второ - по повод цитата - би ли споделила за колко месеца и дадоха виза при така описаните причини - дали само за месец - т.е. за самото раждане или за 6 ? Благодаря!   bouquet

# 5
parvo sajaljam 4e pak ne pi6a na kirilica,no ne mojax da se opravja ne6to s komputara,druga pat 6te se postaraja ,mnogo vi blagodarja za otgovorite.men pritesnenieto mi e daliu na brat mi 6te mu dadat viza,za maika i za tatko ne s epritesnjvam tolkova ,pone na edinia,no brat mi e na 18 godini i za tjax nali bratja i sestari sa emigranti.no moja si e s pridrujitel ne moje sami4ak sa spina bifita kakto kazax ,i zatova predpolagam 4e te inturvira6tite sa zapoznati 4e toi ni6to njama da napravi tuk,pak roditelite mi ne mogat da go ostvajat sam v bg i da mi doidat na gosti.predpolagam im e jasno 4e ne e imigrant,4e za tova mi e pitaneto ,njakoi imal li e rodnina sa sproblem fizi4eski za da mi kaje kak minava tam interuto:)mngoo vi blagodarja,mnogo ste otziv4ivi i o6te vernaj sajaljam 4e ne e na kirilica:)

# 6
  • Мнения: 964
Здравей,
Аз съм със същият статут като теб ,женена за американец.Майками взе виза преди двайсеттина дни и утре престига,нямаше никакви проблеми.Ние покана не сме и пращали изобщо,направо мъжа ми и направи афидеивит оф съпорт,в които написа че поема всички разходи по пътуването и престоя и,нправихме копие от документите на двамата и написахме че идва за морална подкрепа при раждането,(не да помага да ми гледа децата).
В твоя слъчай най-важното е родителите ти да успеят да убедят посолството че ще се върнат в БГ.(банкови сметки,нотариални актове за имоти,коли и имущество,служебни бележки от работодателя такива неша)

# 7
  • Мнения: 217
Първо да ти кажа, че очите ми остават в синовете ти, всеки път като пишеш - много са хубави, да си живи и зрави! И второ - по повод цитата - би ли споделила за колко месеца и дадоха виза при така описаните причини - дали само за месец - т.е. за самото раждане или за 6 ? Благодаря!   bouquet
Много ти благодаря за хубавите думи за синовете ми Hug
На майка ми и дадоха за 2 месеца виза Confused,тук удължихме с още два,но нея я попитали за колко иска виза и тя отговорила-ами за един-два месеца(по предварителни напътствия)и те доста буквално са приели думите и  Sick,след това свекърва ми беше на интервю,на нея пък писахме,че я каним за кръщене на малкия и и казахме като я питат да каже за 6 месеца.Та консулът се възмутил-какво е това кръщене 6 месеца,отказвам ти.Тя му казала-дайте за колкото може тогава,и той след лек размисъл и дал за...5 години ShockedЕ ,къде е логиката не знам,ама много ми помага жената Grinning

# 8
  • Мнения: 2 257
Първо да ти кажа, че очите ми остават в синовете ти, всеки път като пишеш - много са хубави, да си живи и зрави! И второ - по повод цитата - би ли споделила за колко месеца и дадоха виза при така описаните причини - дали само за месец - т.е. за самото раждане или за 6 ? Благодаря!   bouquet
Много ти благодаря за хубавите думи за синовете ми Hug
На майка ми и дадоха за 2 месеца виза Confused,тук удължихме с още два,но нея я попитали за колко иска виза и тя отговорила-ами за един-два месеца(по предварителни напътствия)и те доста буквално са приели думите и  Sick,след това свекърва ми беше на интервю,на нея пък писахме,че я каним за кръщене на малкия и и казахме като я питат да каже за 6 месеца.Та консулът се възмутил-какво е това кръщене 6 месеца,отказвам ти.Тя му казала-дайте за колкото може тогава,и той след лек размисъл и дал за...5 години ShockedЕ ,къде е логиката не знам,ама много ми помага жената Grinning

Ох, ужас.... JoyСедя си и си чета най-спокойно познатите неща - майка ти - така, свекърва ти - онака и накрая вече на това с 5те години се ококрих ей така: #Crazy #Crazy #Crazy Много смешно ми стана - пълен абсурд! Laughing Laughing
Иначе е така, за колкото ги поканиш и те за колкото кажат, че отиват, съгласувано с поканата - толкова им дават. Нашите ги канихме за месец, те си казаха, че идват за месец и месец им дадоха, но ми беше интересно след като си посочила раждане за причина, как са постъпили с майчето ти. Благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт