ДОБЪР ПЕДИАТЪР ВЪВ ВАРНА?

  • 1 981
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Много ще съм благодарна на всички мами от Варна, ако ми препоръчат добър педиатър, най-вече човек на когото да се разчита за компетентно мнение и да е към здравната каса, защото ми се налага спешно да го сменя  Sign Exclamation  Confused Confused:

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ето някой теми по въпроса.

Незнам какво разбираш под компетенция, но добра, отзивчива и разбрана лекарка (работеща със ЗК) е д-р Кралева от Курортна поликлиника : 302-317.
Би било добре педиатъра да Ви е в близост. Дано намериш такъв.

# 2
  • Мнения: 5 241
Аз бих ти препоръчала д-р Кирязов,но той не работи със здравната каса.

# 3
  • Мнения: 4 212
д¬р Папазова е много мил 4овек и добьр педиатьр.кабинета и е в Окрьжна болница на пьрви етаж.работи кьм здравната каса. Sunglasses дано ти е от полза

# 4
  • Варна
  • Мнения: 311
Цитат на: alma


Незнам какво разбираш под компетенция, но добра, отзивчива и разбрана лекарка (работеща със ЗК) е д-р Кралева от Курортна поликлиника : 302-317.


 thumbsup И ние сме при нея, доволни сме  yes

# 5
  • Мнения: 255
Цитат
Би било добре педиатъра да Ви е в близост.


Именно, а д-р Кралева няма да ми свърши работа в случая.. Confused Но ти благодаря за което Sign Exclamation  Wink

Цитат
д¬р Папазова е много мил 4овек и добьр педиатьр.кабинета и е в Окрьжна болница на пьрви етаж.работи кьм здравната каса.  дано ти е от полза


Виж, за тази докторка не съм чувала отзиви досега и непременно ще я видя какъв специалист е...Тея, задължена съм ти Grinning
Мерси на всички за отговорите Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation А ако се включи и още някоя варненска мама няма да е зле Embarassed  Simple Smile

# 6
Здравейте!И аз имам проблем с педиатъра ни.Отказва да ни даде направлиние за ортопед.Ако съм искала да си водя детето на ортопед да съм си платила.Просто е ужасен.Ако някой знае добър педиатър в кв.Младост ще му бъда много благодарна!

# 7
  • Мнения: 255
Стели ,дай ми моля телефони на двете докторки ,за които пишеш. И ти благодаря много Sign Exclamation  Laughing

# 8
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Тео
Здравейте!И аз имам проблем с педиатъра ни.Отказва да ни даде направлиние за ортопед.Ако съм искала да си водя детето на ортопед да съм си платила.Просто е ужасен.Ако някой знае добър педиатър в кв.Младост ще му бъда много благодарна!


Виж това:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=6419

или се обади на тел. 689072 и допълнително се информирай и тогава иди при нея и й кажи, че просто е длъжна да ти даде направление или ще се оплачеш от нея в РЗОК.

Общи условия

Активация на акаунт