Морски алги

  • 14 483
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте на всички! Имам морски алги (японски кристали). Ако някой има нужда мога да подаря. Който иска, нека да ми пиши на ЛС.

Последна редакция: пн, 18 юни 2012, 20:56 от vegggi

# 1
  • Мнения: 547
За какво служат.

# 2
  • Мнения: 3
Дават ги за сваляне на високо кръвно и лечение на различни алергии.В интернет има доста инфо за тях.  Наричат се още живи кристали.

# 3
  • Мнения: 0
Желая да си закупя морски алги. Как да стане това, пишете на eli_lub@abv.bg

# 4
  • Мнения: 0
Здравейте! Искам да попитам чисто от любопитство защо не трябва да докосват метални предмети дори и захарта която им се сипва да не бъде с метална лъжица? След като:
-Във водата така или иначе си има съдържание на желязо, да не говорим че така или иначе си тече от метални тръби, батерии и т.н.
-Тази захар от магазина е минала през 1000 метални предмети докато се пакетира( Шлюзове, транспортни ленти, контейнери и т.н.)

А нали в естествената им среда са се намирали в някакви водоеми, как така са оцелявали като никой не ги е хранел с захар и стафиди?

# 5
  • Мнения: 3
Здравейте,

вече нямам от алгите, така че по-горното ми предложение не е валидно вече. За 9 месеца съм изпратила на над 20 човека, които са ме помолили за това. Надявам се някой от тях също да пусне обява, за да направи на някой друг добро. Аз никога не съм вземала пари за тях, а ги подарявах. Надявам се никой да не се опитва да печели от този дар от природата.
По въпроса защо не трябва да се докосват до метал, аз не мога да дам компетентен отговор. Надявам се в интернет да намерите информация за това.
На всички пожелавам здрава и успешна 2013-та!

# 6
  • Мнения: 0
Здравейте,

от кого мого да си поръчам алги Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 178
Здравейте! Препоръчаха ни живи кристали и в първия момент реших, че става дума за тибетска гъба, но явно са различни... Търся от тези, които се хранят със захар и стафиди.... ох, че го обясних, но никак не съм наясно на този етап- тепърва ще проуча щателно.
Моля ако някой има или знае от къде да си намеря, да ми пише. Благодаря!  Praynig

# 8
  • Мнения: 0
Tyrsq jivi  kristali na kakva cena sa telefon za kontakti 0893270100

# 9
  • Мнения: 66
И аз търся, някой ако има , нека ми пише, от София съм. Благодаря!

# 10
  • Мнения: 1
И аз търся, някой ако има , нека ми пише, от София съм. Благодаря!


аз имах, но умряха и в момента и аз търся. точто от тази жена взех, която вече ги е раздала.

# 11
  • Мнения: 0
И аз търся, някой ако има , нека ми пише, от София съм. Благодаря!


аз имах, но умряха и в момента и аз търся. точто от тази жена взех, която вече ги е раздала.

i na men mi trqbvat mnogo spe6no... Cry

# 12
  • Варна
  • Мнения: 59
Аз също търся Simple Smile Много ще съм благодарна ако някой има в повечко... знам, че се размножават страшно бързо

# 13
  • Мнения: 0
здравейте имате ли все още японски кристали

# 14
  • Мнения: 2
Аз също се интересувам от алгите .

Общи условия

Активация на акаунт