памперси на Pampers във Варна

  • 562
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Здравейте мамчета! Hug
Ако някоя от вас знае къде мога да намеря памперсите на Pampers от старата партида,нека ми каже.Къде ли не търсих,но имат само от жълтата серия.А аз искам зелената номера- 2 и 3. Party
мерси Joy

# 1
Здравейте мами,
Не се сещам за паролата си и не мога да се логна...Пфу, склери съм станала......Немирница съм!

Използвам темата на шматка, за да питам варненски мами за 3-ката на Памперс....?!?!?!
Търся партидата, на която над картинката на памперса пише NEW* - те са с бели лепенки с малки зелени сърчица.
В Метро, в Пикадили и няколко магазинчета по гаражите на Колхозният пазар гледам само тройката, която е със зелени лепенки и същата няма надпис над картинката. Но те пропускат и не ми вършат работа. Ако някоя мама от Варна знае откъде мога да намеря гореспоменатата 3-ка Памперс с new* нека да пише тук. До края на седмицата имам памперси, но ние с бебока ще стоим във Варна до 14.04 и не знам какво да правя вече....Не сме сменяли марката памперси, но ако не намеря тази партида ще се наложи да купувам други, а не ща много-много! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт