обрив и рев, моля помогнете

  • 826
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
здравейте
отново имам нужда от вашата помощ
от 5 дни сме с ужасен обрив по цялото тяло, изписаха ни фенистил и бяла микстура, вчера ни удариха инжекция урбазон  и обрива малко поизбледня, но все още го имаме и то доста
проблема освен този е и това, че след като се нахраним с храни без белтъчини или пък каквото и да хапнем започва ужасен рев и дърпане на дрехи, нося го на ръце , а той пищи
бях при двама педиатри на платен приема, казват, че не е възможно организма толкова бързо да реагира на приетата храна
аз пък се опитах пак да кажа, но те не, та не
моля ви кажете какво става ужасно съм притеснена това продължава около час след храненето, опитвах с доста храни ефекта е същия рев, чесане и дърпане на дрехи веднага след изяждане на храната
благодаря ви 

# 1
  • Мнения: 5 531
Здравеи fabia,мисля ,че е добре да се посъветвате с детски алерголог,колкото може по-бързо..Ние също сме имали подобни проблеми не веднъж,но обикновено след урбазон нещата при нас поотихват.Не се отказваи само защото някои ти е казал,че това е невъзможно,ти по добре от тах познаваш детето си.И на мен ми казаха,че t35,2 няма и ,че несъм я измерила правилно,но е факт ,че има и дори е признак за много неща.Пожелавам ти успех и бързо да се оправите.

Общи условия

Активация на акаунт