Някой пил ли е tot'hema след раждането?

  • 4 282
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
ponege mi be6e mnogo nisko geljazoto mi predpisaha tot'hema
ima li dovolni ot nego?

Последна редакция: пн, 16 яну 2006, 16:20 от Аурелия

# 1
  • Мнения: 1 629
На мен още в родилното ми ги изписаха, но след петата ампула, трябваше да са 10, ми стана гадно и започнах да ги повръщам. Много ми помогнаха, обаче в началото - първите 2-3 дни бях с много ниско кръвно и анемия. Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 679
Изпих една опаковка мисля от 20 ампули преди и една опаковка след раждането. Живнах малко иначе се чувствах като парцал.

# 3
  • Мнения: 791
Пиех Тотхема в началото на бременността и ми ставаше доста гадно  Sick от концентрирания сладък вкус - малко като карамелизирана захар. Смениха ми го с Малтофер Фол. Пия го и сега. Но ефектът от Тотхема е много по-бърз, защото се възприема по-добре от организма  Peace По-бързо се съвземаш! Wink

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Тях ги изписват на хора с доста ниско ниво на желязо в кръвта.Леля ми е със желязодефицитна анемия и доста време ги пиеше.Много добре и действаха.

# 5
  • Мнения: 498
Пиех Тотхема в началото на бременността и ми ставаше доста гадно  Sick от концентрирания сладък вкус - малко като карамелизирана захар. Смениха ми го с Малтофер Фол. Пия го и сега. Но ефектът от Тотхема е много по-бърз, защото се възприема по-добре от организма  Peace По-бързо се съвземаш! Wink
i az pih maltofer dokato bjah bremenna no ot nego njama nikakuv efekt!

# 6
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Пиех Тотхема в началото на бременността и ми ставаше доста гадно  Sick от концентрирания сладък вкус - малко като карамелизирана захар. Смениха ми го с Малтофер Фол. Пия го и сега. Но ефектът от Тотхема е много по-бърз, защото се възприема по-добре от организма  Peace По-бързо се съвземаш! Wink
i az pih maltofer dokato bjah bremenna no ot nego njama nikakuv efekt!
Малтофера се дава при леко понижени стойности на желязото или профилактично/както беше при мен/.От Тотхема ще се почувстваш по-добре.

# 7
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Аз пих след раждането тотема. Бях с много нисък хемоглобин, поосвестих се от тотема-та. Но вкусът и е отврат. Sick

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 822
пих една опаковка по време на бременноста. Изсипвах ампулката в натурален сок, че иначе  Sick

# 9
  • Мнения: 191
да за ги пих тия много ми помогнаха  Peace

# 10
  • Мнения: 213
И аз имах такъв проблем но по време на бременността.Щях да раждам със секцио и беше изключително важно да си повиша хемоглобина.Казаха ми че мога да пия ампулите за които питаш или хапчеталИзбрах второто разбира се.много бях доволна от тях.За 1 месец и половина хемоглобинът ми стана от 86- 130лЛекарството се казва Сорбифер Дурулес.

# 11
  • Мнения: 505
az izpih 20 broia prez posednia mesec za6toto imah mnogo nisuk hemoglobin i be6e nogo nepriatno. Mnogo mi se gade6e ot nego ama niama6e na4in. Dobre mi povlia i vuzvurna normalni stoinosti na hemoglobina! Laughing

# 12
  • все тук
  • Мнения: 1 714
И аз пих Тотема по време на бременността - имаше ефект. пиех по една ампула дневно, разтворени в сок - иначе са гадни. Мисля, че изпих 15. newsm78

# 13
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Изпих една опаковка след раждането/ имах кръвоизилв/ Всеки ден по 1 разтворени във вода.Не ми бяха гадни, но зъбите ми почерняха и си мислех, че така ще ми останат Joy...е  3-4 дни след като свърших с тотема и се оправиха

# 14
  • Мнения: 104
Изписаха ми ги месец и половина преди да родя.Изпих 10-ина и ги спрях защото ми се гадеше от тях

Общи условия

Активация на акаунт