УЖАС - изцелулитих се

  • 3 143
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Ужасно е! Родих и отслабнах, но ми се появи нечакан гост - целулитчо. Не мога да се понасям! Какво да правя? Мазах, плясках с какви ли не вишита и дори български продукти, но НЕ! Не се харесвам! Какво да направя?

# 1
  • Мнения: 217
С кремовете само не става ,а и те като ги по4неш стават задължителни,нещо като пастата за зъби,не казвам 4е са лоши и 4е нямат ефект,но само с крем не става.Пак ще кажа,най големият приятел на целулита е обездвижването,кафето в големи коли4ества,сладкото ,тестените храни,солта,мазното и стреса не на последно място.Стреми се да пиеш пове4ко вода,движи се пове4ко ,ако имаш възможност запиши се в някой фитнес,наблегни на уредите за долната 4аст на тялото и кардиото,или поти4вай с някоя приятелка,а масаж4ета можеш да си правиш ве4ер с крем4ето,ако свържеш вси4ко това ефекта няма да се забави,пвярвай Peace

# 2
  • Мнения: 177
.... обезверила съм се, защото спортувам от втората седмица след раждането. тичам всеки ден и правя упражнения. дори ми се чудяг как има мволя. но освен да трупам мускул друго не постигнах... дори рочетох някъде тук, че се прави масаж с утайка от кафе. правя го всеки ден, но още по.зле...

# 3
  • Мнения: 3 423
аз след едно рязко отслабване също се бях сдобила с целулит, но направих серия антицелулитни масажи +нисковъглехидратна диета и се оправих за месец.след раждането предполагам пак ще ми се наложи.ако те интересува пиши ми на лични да ти дам тел.на масажистката ми.
УСПЕХ  bouquet

# 4
  • Мнения: 217
.... обезверила съм се, защото спортувам от втората седмица след раждането. тичам всеки ден и правя упражнения. дори ми се чудяг как има мволя. но освен да трупам мускул друго не постигнах... дори рочетох някъде тук, че се прави масаж с утайка от кафе. правя го всеки ден, но още по.зле...
Oт колко време ти4аш не разбрах ,и явно правиш упражнения за маса,което е неправилно,какви то4но упражнения е много важно ,и не казваш за хранителният си режим ,явно там нещо куца Thinking

# 5
  • Мнения: 177
тичам вече повече от седем месеца. както преди ... иначе се опитвам да ям разделно... но без шоколад не мога. а и не обичам да пия много вода.

# 6
  • Мнения: 217
тичам вече повече от седем месеца. както преди ... иначе се опитвам да ям разделно... но без шоколад не мога. а и не обичам да пия много вода.
Eто знаех си 4е е нещо в храненето,водата много важно ,а и как от ти4ането не ти се пие вода,много вода особено и ако ти4аш ,и шоколада опитай да го намалиш или поне го замени с натурален 4ерен,но най ве4е водата Naughtyопитай и 4ай4ета зелен китайски,те също стопяват мазнинките Laughing

# 7
  • Мнения: 3 423
Bibinka мила,извинявай но нещо ми стана с пощата и ми връща съобщението което аз ти пращам newsm78затова ще ти пиша тук.
според масажистката ми преди да се изчисти целулита не е добре да се правят мускули ,тя не ми даваше да спортувам по време на процедурите,то не че аз съм любител на спорта.освен с ръчен масаж работи и с лазер.освен масажист тя е лекар (физиотерапевт и хомеопат) д-р Джеси Велева -0888 87 51 01 и е мобилния работи в център Фитолек -Лозенец,улРилски езера №15  вх.А ет.1
като хомеопат ми даде и хомеопатични намаляващи болката от масажа -признавам в началото доста боли.плащах и по 20 лв.на процедура (продължава час)в началото се прави серия от 10 процедури отделно си купуваш крем против целулит-с виши неможе заради лазера-или Дева или Ейвън
Успех и не се обезверявай-всичко ще е ок  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 544
Подкрепям напълно prasentze аз също миналата година направих курс антицелулитни масажи и диета + повечко движение и резултата беше невероятен. Сега съм със страшно много целулит , но не се притеснявам след като родя ще предприема пак същите мерки. Поне знам че има резултат.

# 9
  • Мнения: 5 317
Трябва да правиш антицелулитни упражнения.Аз правих такива около месец и наистина имаше ефект.

Виж и в тези статии:

http://rozali.com/health.php?l=a&p=181
http://rozali.com/fitnes.php?l=a&p=44
http://www.tialoto.bg/article.php?id=2007

# 10
  • Мнения: 177
в този ред на мисли, четейки каква основна роля имат хормоните, ще кажа, че май нещата се усилиха когато започнах да взимам противозачатъчни.

# 11
  • Мнения: 217
Bibinka мила,извинявай но нещо ми стана с пощата и ми връща съобщението което аз ти пращам newsm78затова ще ти пиша тук.
според масажистката ми преди да се изчисти целулита не е добре да се правят мускули ,тя не ми даваше да спортувам по време на процедурите,то не че аз съм любител на спорта.освен с ръчен масаж работи и с лазер.освен масажист тя е лекар (физиотерапевт и хомеопат) д-р Джеси Велева -0888 87 51 01 и е мобилния работи в център Фитолек -Лозенец,улРилски езера №15  вх.А ет.1
като хомеопат ми даде и хомеопатични намаляващи болката от масажа -признавам в началото доста боли.плащах и по 20 лв.на процедура (продължава час)в началото се прави серия от 10 процедури отделно си купуваш крем против целулит-с виши неможе заради лазера-или Дева или Ейвън
Успех и не се обезверявай-всичко ще е ок  bouquet
Аз 20лв за антицелулитен масаж не бих дала за процедура,виж за цялостен релаксиращ бих дала три пъти пове4е,защо ли ,ами по простата при4ина 4е този масаж можеш сам да си го правиш,а и 4ак толкова болка 4е да вземаш хомеопати4ни за намаляването и,по добре смени масажистката,трябва да има болка да но не 4ак толкова.Това е мое мнение ,всеки сам решава за себе си Peace

# 12
  • Мнения: 217
в този ред на мисли, четейки каква основна роля имат хормоните, ще кажа, че май нещата се усилиха когато започнах да взимам противозачатъчни.
Напълно възможно Thinking

# 13
  • Мнения: 1 107
На мен страшно добре ми подейства антицелулитният крем на Л`Ореал в съчетание с тричасови бързи разходки през лятото, направо си изчезна, НО откакто се заседях в къщи заради студовете пак се появи  smile3514

# 14
  • Мнения: 177
незнам какви са отзивите от липосукцията? само съм чела, че не ти се появява отново целулит. но колко струва,как се чувстваш...

Общи условия

Активация на акаунт