представители на avon

  • 1 777
  • 5
  •   1
Отговори
бихте ли ми обяснила как се става представител на авон, трябва ли да се плаща нещо за да станеш дистрибутор и горе долу какви пари се взимат. интересува ме също ако случаино някои от месеците нямаш нито една поръчка какво става? и всичко което се сетите интересно за дистрибуторите на авон. питам тук защото знам че има доста от вас които се занимават с това, а мен ме интересува, за да знам дали въобще да се захващам и дали има смисъл оът всичко това. мерси предварително.

# 1
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
а ти от къде си?

# 2
# 3
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
можеш просто да попълниш формата им в официалната страница https://www.avon.bg/PRSuite/selling/apply.jsp. Там също има много информация за това от което се интересуваш.

# 4
да на мен ми е ясно че от там става, и съм го разгледала, но все пак исках някои които се занимава с това да ми обясни дали има смисъл или няма, но мерси все пак.

# 5
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз съм представител от 5 години!Тези ,които имат вече сигурни клиенти и правят добри поръчки,съответно и печелят добре!Но дори и при по-малка поръчка пак мисля,че си струва,защото поне това което си вземеш ти излиза без пари!Продуктите са качествени,е на всеки различно действат,но като цяло са добри!Имаш контакти с различни хора и повод да се видиш с тях отново и отново!Нищо не ти пречи да опиташ!А и сега има много хубава мотивационна програма за нови представители!Ако още нещо те интересува ми пиши на лични! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт