Къде в Пловдив??? - 34

  • 86 995
  • 776
  •   2
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 4 129
Може ли да ми препоръчате школа за модерни танци или джаз балет или балет - искам да водя голямата щерка тази година   bouquet

Дъщеря ми ходи на модерен балет във "Форум Тракия", ако те интересува ще ти дам повече информация

Благодаря, искаше ми се да е по-близо, че не съм шофьор - район Централен или Кичука  Blush

# 676
  • Мнения: 266
Благодаря, искаше ми се да е по-близо, че не съм шофьор - район Централен или Кичука  Blush

И в Кичука има - бившото кино Въстаник

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 4 129
Благодаря, искаше ми се да е по-близо, че не съм шофьор - район Централен или Кичука  Blush

И в Кичука има - бившото кино Въстаник

Чудесно - там мислех, че е само народни танци
Ако е една и съща школата би ли ми пратила координати на ЛС

# 678
  • Мнения: 60
Във Въстаник не е ли само балет?!
Като заговорихте за спортове, има ли нещо за възрастни някъде, например: плуване, спортни/латино танци...  разбира се питам за начинаещи, а не за професионалисти. Simple Smile

# 679
  • Мнения: 5
Във Въстаник не е ли само балет?!
Като заговорихте за спортове, има ли нещо за възрастни някъде, например: плуване, спортни/латино танци...  разбира се питам за начинаещи, а не за професионалисти. Simple Smile
Аз ходя на танци бачата ,салса и кизомба .Страхотно ми действа за разтоварване ,а и ме зарежда с енергия !

# 680
  • Мнения: 60
Къде ходиш? Сподели!  Party

# 681
  • Мнения: 5
Ами в клуб за спортни танци Алехандро.Сега сме в почивка но септември ще имаме нова зала на гърба на х-л Виктория с/у църквата св.Петка .Ами да ти кажа много е готино и забавно  LaughingУрока е 5лв.Можеш и в Гранда на 3 ет .да ходиш при Гуни .но там мисля ,че е по скъпо и танцуват само салса .

# 682
  • Мнения: 60
Благодаря, ще проуча и ще се запиша!
И пак да питам за лосиона за изкуствен тен на Dove, да не би да е спрян от производство?

# 683
  • Мнения: 425
Работи ли кино Faces в Тракия? Прави ми впечатление, че в Програмата отскоро няма негова програма.

Киното е в ремонт в момента.

# 684
  • Мнения: 62
Аз също съм на сватба и имах  същият проблем да си намеря  хубава рокля,която да ми стои добре и да не е много скъпа.Взех си страхотна рокля за 48 лв от бутик Валенси ,но от гр.Карлово.Мисля,че може и в Пловдив да имат магазин.Ще ти дам номер да попиташ Адрес: Карлово, ул. Ивайло № 2
Телефон:0335  9 20 01.

Имам питане на сватба съм,трябва ми рокля но не много скъпа,нямам много възможност а сватбата е богаташка,къде да пообеколя.Ще сам ви много благодарна искам нещо стилно а и не съм много слаба.
[/quote]

# 685
  • Мнения: 4 302
Благодаря, искаше ми се да е по-близо, че не съм шофьор - район Централен или Кичука  Blush

И в Кичука има - бившото кино Въстаник

Чудесно - там мислех, че е само народни танци
Ако е една и съща школата би ли ми пратила координати на ЛС


Аз се сещам за едно денс студио, покрай което само съм минавала и никога не се е случвало да мога да проверя какви са вариантите там. Ако ти е удобно, провери.
Адресът точно не го знам, но е в пресечка на Вапцаров в посока новия парк, на бивша борса Лъч. В близост мисля, че имаше детска градина.

Друг вариант, не погледнах на колко са ти децата са  - Рилон център - Пантера, Танцовото студио на ул.Родопи /не му помня името/, също в бившия младежки дом гледах, че имат реклами на танцово студио там.

# 686
  • Мнения: 6 206
в читалището в кичука дълго водеше танците моя приятелка и бивша аниматорка - даниела трифонова, после нещо си развали отношенията с директора на читалището, премести се в училището срещу белите брези, после си откри детски център в галеро и там ги водеше, после си закри детския център и сега изгубих дирите къде води, но надали е в самото читалище и там май няма към този момент модерни танци
иначе самата даниела и балета й се казва самодива е отдадена до лудост на работата си, умее страхотно да мотивира децата и е страшно креативна, от бизнес не разбира, но е много талантлива...
ако е при нея, заслужава си да се опита

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 4 129
Ерин, ако ти попадне инфо къде е, ще съм ти благодарна   bouquet

Благодаря на всички ви, ще помисля още малко и все ще избера някой от вариантите
Това Пантера в Рилон много ме устройва, че аз смятам на зумба да ходя там в сградата, само трябва да видя да не е нещо с чалга, че с това име  Embarassed

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 199
 змейковица, разгледай тук.

http://www.panterashow.com/

# 689
  • Мнения: 8
Насочете ме към мебелист или фирма с готови мебели - търся ъглови дивани и гардероб.

Общи условия

Активация на акаунт